Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Vegánként ha ezzel ettem a...

Vegánként ha ezzel ettem a macskámat, akkor megkap mindent ami a húsban van és nem lesz semmi baja?

Figyelt kérdés
[link]
2021. aug. 12. 15:09
1 2 3 4 5 6 7
 51/65 anonim ***** válasza:
93%

tartsál nyuszikát, azt etetheted zölddel


egyszer hallottam egy önként vega kutyáról

https://www.youtube.com/watch?v=vwD3dv24xGk


ja nem is

2021. aug. 12. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 52/65 anonim ***** válasza:
95%
Valahol olvastam, hogy a veganizmus problémát okoz az agyműködésben, de eddig nem hittem el.
2021. aug. 12. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 53/65 anonim ***** válasza:
93%

Te macskaevő gyökér😱😱

Macskagyökér😆😆

Értelmeset nem írok, azt már kb 45-en megtették előttem...

2021. aug. 12. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 54/65 anonim ***** válasza:
93%
A növényi fehérje nem elég a macskáknak, mert nem tartalmaznak olyan aminosavakat ami a húsban található. Emiatt nem ajánlom
2021. aug. 13. 01:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 55/65 anonim ***** válasza:
93%
Az ilyen agyhalottak meg tarthatnak macskát is... idióta.
2021. aug. 13. 07:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 56/65 anonim ***** válasza:
91%

2012. évi "C" törvény (népszerű néven BTK):

244. § (1) Aki

a) gerinces állatot indokolatlanul oly módon bántalmaz, vagy gerinces állattal szemben indokolatlanul olyan bánásmódot alkalmaz, amely alkalmas arra, hogy annak maradandó egészségkárosodását vagy pusztulását okozza,

b) gerinces állatát vagy veszélyes állatát elűzi, elhagyja vagy kiteszi, vétség miatt két évig terjedő szabadságvesztéssel büntetendő.

(2) A büntetés bűntett miatt három évig terjedő szabadságvesztés, ha az állatkínzás

a) az állatnak különös szenvedést okoz, vagy

b) több állat maradandó egészségkárosodását vagy pusztulását okozza.


Ebből egy jó ügyész kihozza a (2)a)-t (ha akarja) és innen kezdve 3 évig terjedő szabadságvesztéssel "jutalmazható" a kérdező.


A problémára a megoldás: tartsál nyulat, hörcsögöt, papagájt, lovat, szamarat stb. olyan állatot amelyik eleve növényevő.


a macska esetén tartós egészségkárosodást és szenvedést okoz a vegán táplálás (hiány betegségek) Ld. a fenti idézetet. Indoklatlanul (az nem indok, hogy a gazdi elmeroggyant), olyan bánásmódot, maradandó egészségkárosodását vagy pusztulását okozza két évig terjedő szabadság vesztés.

2021. aug. 13. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 57/65 anonim ***** válasza:
90%

Fogadni mernék hogy a kérdező megsértődött a válaszok miatt, és bosszúból mégis ezzel fogja etetni a macskáját.


Remélem majd a karma utoléri ezt az állatkínzót.

2021. aug. 13. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 58/65 anonim ***** válasza:
89%
Úgy érted, hogy a macskája majd orvul húst csempészik az ételébe?
2021. aug. 13. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 59/65 anonim ***** válasza:
87%

Az ember is csak elvegetál a vegán étrenden, nemhogy szerencsétlen macska...


Amúgy a vegán étrenddel több szenvedést okozol az állatoknak, csak éppen nem a nagyoknak (tehén,diszó) hanem a kicsiknek (rágcsálók,madarak,rovarok).


Mellesleg te is eszel a szupervegán étrendeddel rovarokat, de még rágcsálókat is.


De még ezen felül megsúgom állattartás nélkül nincs biozöldség, lévén nincs trágya trágyázni, de még ha mesterséges trágyát tolsz is a növényekre az se tartható fenn hosszan, "kiégeti" a földet.

2021. aug. 13. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 60/65 anonim ***** válasza:
91%
Úgyis hiába írtok. A kérdező nagyon buta, és primitív. Ismerek sok vegánt, egyik sem eteti kizárólag zöldséggel a kutyáját. Ők megveszik a húst neki. A kérdezőnek elég lenne csak felnyitni a macska száját és megnézni a fogait, azután elgondolkozni, hogy jó döntés-e zöldségekkel etetni szerencsétlen állatot, aki sose fog jól lakni, mert olyan a gyomra meg a bélrendszere.
2021. aug. 13. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!