Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Hazatért a cicám de nagyon...

Hazatért a cicám de nagyon vad, mit csináljak?

Figyelt kérdés

Július végén eltűnt szeretett macskám. Ma hazatért. Nagyon fura, egyik percben harap, másik percben dorombol. Sosem bántottuk, kezesbárány volt amíg velünk volt. Váratlanul tért haza, hónapokon át az utcában soha sem láttuk. Lakossági fórumban többször is feltettem, hogy elveszett, de már szeptemberben feladtam a keresést.

Most itthon van. Benti-kinti cica volt, kedvére ment ahova akart. Mit tegyek meg annak érdekében, hogy ne legyen ilyen vad? Az előbb simogatás közben majdnem nekem ugrott. Kis régi fekhelyét elővettük, de még nem feküdt bele. Régi alomját is elővettük, hátha. Megetettük, megitattuk. Soványnak nem sovány.


2021. nov. 30. 17:49
1 2 3
 11/21 anonim ***** válasza:
48%

Meghasadt szívű gazdi, hogyne. Tán nem kellett volna kivágni kóborolni.


Kérdező, te is azt tudod tenni, hogy mostantól nem engeded ki, a feliway is jó ötlet, én a classicot javaslom. Adj neki időt, ki tudja, mennyit bánthatták.

2021. nov. 30. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 anonim ***** válasza:
83%
Simán lehet veszett is, ha furcsán viselkedik!
2021. nov. 30. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 anonim ***** válasza:
80%
Veszettség ellen oltva volt?
2021. nov. 30. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 A kérdező kommentje:
Veszettség ellen igen, de pont augusztusban kellett neki valamilyen oltast adni. Holnap viszem állatdokihoz.
2021. nov. 30. 18:54
 15/21 anonim ***** válasza:
66%

Benn kell tartani vagy kifutot kiépíteni neki és gond megoldva

Többe nem lesz ilyen hogy eltűnik és furán viselkedik

2021. nov. 30. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 anonim ***** válasza:
74%

Egyedi kinézetű macska biztos hogy az ment haza?

A másik macska is idegesítheti ne nagyon legyenek együtt.

2021. nov. 30. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 anonim ***** válasza:
74%
Nekem is szeptemberben tűnt el úgyhogy van még remény nekem is,egyébként nincsmit csodálkozni a kinti élet nem egy leányálom
2021. nov. 30. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 A kérdező kommentje:
16,van külső ismertetője, ebből tudtuk biztosan, hogy ő az. Onnan is ismertünk fel rá, hogy kinyitotta a szobám ajtaját. (Felugrik, lerantja a kilincset és kész) Ezt még kisebb korában eltanulta.
2021. nov. 30. 19:25
 19/21 anonim válasza:
49%
#11 idióta vagy. 😄
2021. dec. 1. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 A kérdező kommentje:

Helyzetjelentés.

Csak azon az 1 napon volt mogorva, azóta semmi baja. Normális étvágy, bújik, dorombol. Voltunk állatorvosnál, minden stimmel.:)

2021. dec. 6. 18:46
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!