Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Hazatért a cicám de nagyon...

Hazatért a cicám de nagyon vad, mit csináljak?

Figyelt kérdés

Július végén eltűnt szeretett macskám. Ma hazatért. Nagyon fura, egyik percben harap, másik percben dorombol. Sosem bántottuk, kezesbárány volt amíg velünk volt. Váratlanul tért haza, hónapokon át az utcában soha sem láttuk. Lakossági fórumban többször is feltettem, hogy elveszett, de már szeptemberben feladtam a keresést.

Most itthon van. Benti-kinti cica volt, kedvére ment ahova akart. Mit tegyek meg annak érdekében, hogy ne legyen ilyen vad? Az előbb simogatás közben majdnem nekem ugrott. Kis régi fekhelyét elővettük, de még nem feküdt bele. Régi alomját is elővettük, hátha. Megetettük, megitattuk. Soványnak nem sovány.


2021. nov. 30. 17:49
1 2 3
 21/21 A kérdező kommentje:

Sziasztook.

Eltelt egy kis idő azóta. Karácsonykor hirtelen nagy nyalizós lett. Bújik, dorombol, minden rendben van. Azóta készült neki egy kifutó, amit nagy meglepetésünkre alig használ! De nem is nagyon akar kimenni, jól megvan benn.:) Készült több vizsgálat is az állatorvosnál biztonság esetére, de mindent rendben találtak.

2022. márc. 24. 21:38
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!