Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Tényleg felelötlen vagyok?

Tényleg felelötlen vagyok?

Figyelt kérdés

van két nagy macskám,egyik most ellett le,4 egészséges és szép kiscicája lett.egyiket megszeretném tartani,persze ugy hogy ivartalanitva lesz meg tavasszal az anyja is.

most nincs meg az anyjuk mert elment csavarogni és még nem ért haza,ezért fecskendővel meg etettem a piciket.

17/L


2010. szept. 12. 20:29
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
48%

igen az vagy.

minek elleted feleslegesen szegényt? azért mert a kis cicák olyan cukik?

jó lenne ivartalanítani az anya macskát is.

szerinted nincs elég gazdátlan kóbor macska az országban?:(

2010. szept. 12. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
46%

Első te hülye vagy. Írta, hogy kell neki kölyök, és azt is, hogy ivartalanítva lesz. Olvasni tudsz?!


Ez így nem felelőtlenség, persze csak abban az esetben, ha a többi macskának is szerető gazdát keresel.

2010. szept. 12. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
88%
Legalább most gondoltál az ivartalanításra. Ha lehet, próbáld meg a kiscicáknak úgy gazdit keresni, hogy ígérjék meg, hogy ők is ivartalanítják majd őket(a kandúrokat is).És a másik nagy macskádat is ivartalanítsd!
2010. szept. 12. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:

már mind a 4nek van gazdija,pedig még csak 2 hetesek.

ma is kérdezték mikor vihetik el őket

2010. szept. 12. 20:37
 5/14 A kérdező kommentje:

a többi kandúr nem fogja megtépni ha ivartalanitva lesz?

csak mert van a közelbe egy olyan amelyik még a kutyának is neki megy hiába "adja meg magát"

2010. szept. 12. 20:41
 6/14 A kérdező kommentje:
amugy akartam hozni menhelyröl cicát,de anyámék nem engedték meg,ezért nem tudtam,mivel 18 feletti hozhatja csak el
2010. szept. 12. 20:43
 7/14 anonim ***** válasza:
46%

én tudok olvasni.

persze egyet megtart. és a többi?

de mostmár látom hogy írta hogy a többinek is van gazdája.

de van még rengeteg kóbor macska az utcán.

de én nem akartam veszekedni. csak a véleményünket kérdezte.

és szerintem nincs jogod lehülyézni.... gondolkodj mielőtt irsz

2010. szept. 12. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
100%

Nem te vagy felelőtlen, hiszen ahogy írod, még nem vagy tizennyolc, nem vagy anyagilag a magad ura, nem dönthetsz az állatokról. Sem ivartalanítás, sem örökbefogadás ügyben.


Szüleidnek lenne kérdésem, de azt neked inkább nem teszem fel...

Felelős gondolkozásra vall, hogy úgy érzed, ivartalaníttatni kell. Semmi gond nem lesz. Ha a kandur ivartalanítva van, akkor nem érzi rajta a többi kandur a konkurenciát és éppenhogy békén fogják hagyni.

Kívánom, hogy felnőtt korodra is őrizd meg a mostani felelősségteljes gondolkozásod! :-)

2010. szept. 12. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
100%

Ha egy macskapárt nem ivartalanítanak, akkor 14 év múlva 88 milliárd leszármazottjuk lesz.

Ha ellenben őket, és a leszármazottaikat az első lekölykezés után ilyen felelős emberek ivartalanítják, akkor kevesebb, mint 1000.

Vagyis ha csupa ilyen felelős ember élne a földön, akkor 14 év múlva csak max. ezerszer több macska élne a földön, mint ma. Már minden kínainak jutna 1.

2010. szept. 12. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 A kérdező kommentje:
köszi a válaszokat :)
2010. szept. 13. 11:34
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!