Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Tényleg felelötlen vagyok?

Tényleg felelötlen vagyok?

Figyelt kérdés

van két nagy macskám,egyik most ellett le,4 egészséges és szép kiscicája lett.egyiket megszeretném tartani,persze ugy hogy ivartalanitva lesz meg tavasszal az anyja is.

most nincs meg az anyjuk mert elment csavarogni és még nem ért haza,ezért fecskendővel meg etettem a piciket.

17/L


2010. szept. 12. 20:29
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
49%
Az lenne a felelőtlenség, ha a cicáidat nem gondoznád. Nem lenne semmi baj, ha mindenki törődne a cicáival. Ne törődj azzal, ha valaki mást mond.
2010. szept. 13. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 A kérdező kommentje:

sziasztok!

ismét ugyan az a helyzet.

pedig nem érdemlem én ki ezt :(

2011. febr. 23. 22:11
 13/14 A kérdező kommentje:

még annyi hogy amelyiknek lett gazdája a kiscicák közül,mindegyikröl tudok mik történtek velük vagy amik még fognak :)

eddig szándékosan egyet se dobtak ki közölük,se menhelyre nem került.eddig max betegség meg ehhez hasonló okok miatt történt velük olyan,de arrol meg nem a gazdájuk tehet.

az autósok is aztán sose vigyáznak a szerencsétlen macskára,egyes autós még csak nem is lassít :(

2011. febr. 23. 22:14
 14/14 anonim ***** válasza:
ivartalanísd én mont ma ivartalanítottam és ne izgulj jó gazdi vagy
2011. febr. 24. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!