Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Elkaphattam a veszetseget?

Elkaphattam a veszetseget?

Figyelt kérdés
Kimentem a kertbe es meg simogattam egy macskat es megharapott.zsibbad az ujjam es felek hogy elkaptam.?
2022. okt. 26. 17:30
1 2 3 4
 11/36 anonim ***** válasza:
96%
Akkor telefonálj az ügyeletre. Nem jó ezzel játszani. Nem valószínű, hogy veszett volt, de lehetséges. Most még egy oltássorozat megelőzheti a későbbi bajt. Én nem kockáztatnám az életem.
2022. okt. 26. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/36 anonim ***** válasza:
94%
De lefertőtlenítetted?
2022. okt. 26. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/36 A kérdező kommentje:
Szappannal legoertotlenitettem
2022. okt. 26. 18:02
 14/36 anonim ***** válasza:
95%
Szinte kizárt, de mivel HA már jelentkeznek a tünetek, akkor gyógyíthatatlan és halálos, ezért feltétlenül az oltást javasolnám! Olyan nincs, hogy nincs orvos! Akkor jelentkezz ügyeleten, sürgősségin stb.
2022. okt. 26. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/36 A kérdező kommentje:
Kiskoru vagyok.anyemek nem engednek az ugyeletre.mer azt mondjak nincs orvos.es csak diliskedek.de en felek hogy meghalok.
2022. okt. 26. 18:03
 16/36 A kérdező kommentje:
Es azt mindjak hogy diliskedel&
2022. okt. 26. 18:03
 17/36 A kérdező kommentje:
KEDek**
2022. okt. 26. 18:03
 18/36 anonim ***** válasza:
95%

"nem engednek az ugyeletre.mer azt mondjak nincs orvos"

Mondd meg nekik, hogy az ügyelet épp attól ügyelet, hogy van orvos, aki ügyel, hogy ha valakinek pont olyan baja van, mint most neked, akkor legyen kihez fordulnia.

2022. okt. 26. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/36 anonim ***** válasza:
87%

Én is így jártam nemrég , de szerencsére ismerem a gazdáját a macskának és én voltam a blfsz mert le akartam szedni a fáról és nem mondták hogy amúgy nem kézhez szokott a kiscica . Megharapott , bementem az ügyeletre mert feldagadt , aztán kaptam egy tetanuszt másnap. Na ők ezt tovább küldték az antsz-nek akik végig akartak oltani . Aztán felhívtam a háziorvosom hogy mi legyen...de mivel tudtam kié a macska és megfigyelhettük (sőt anyám be is fogadta azóta ) ezért írt emailben egy nyilatkozatot hogy nem kérem az oltást.

De a tiéd az más szitu ha tényleg kóbor volt a macska...


Én azért mondtam az ügyeleten utcai macskát ( ami miatt persze hogy tovább küldték az adataimat) mert nem akartam bekeverni a saját hülyeségem miatt ismerősömet..de a háziorvosomnak elmondtam viszont.


Ha kóbor cica lett volna amit nyilván nem tudok megfigyelni nem tudom ki macskája mi van vele akkor én is beoltattam volna magam ..

2022. okt. 26. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/36 anonim ***** válasza:
21%
Ha majom hangokat adsz ki es a szekrenyrol ugralsz a csillarra tuti elkaptad
2022. okt. 26. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!