Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Mi történhetett a macskámmal?

Mi történhetett a macskámmal?

Figyelt kérdés

Eltűnt a 4 éves ivartalanított nőstény cicám. Tegnap reggel még meg volt,de napközben egyszerűen velszívódott.

Megnéztünk minden árkot (falun lakunk) hátha megtaláljuk ha elütötték,de semmi sehol. Emberektől tartózkodik,csak hozzánk jön oda. Elég fürge, nemhiszem,hogy elkapta volna valami állat. A környéken nem szoktak állatokat mérgezni,ezért ezt is kizárnám,viszont több ötletem sincs. Nem igen fordult még elő ilyen, mindig ott van körülöttünk,sosem ment el ilyen hosszú időre…

Van valami ötletetek mi történhetett vele?



2022. dec. 29. 20:40
1 2 3 4
 21/35 anonim ***** válasza:
100%
#20-as, a kerdezo irta, hogy a cicaja ivartalanitott.
2023. jan. 3. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/35 A kérdező kommentje:
Kedves joindulatu,mindenbe belekötő válaszoló. 4 éve mentettük meg a cicát,mivel itt az a divat h a szivtelen emberek kidobják. Ivartalanítottuk,mivel nem szaporulatpártiak vagyunk. Nagyon szeretjük,igazi családtag,de tényleg mindem eshetőséget kizártunk a felfedezőúton kívül. Mivel ilyesmit még sosem csinált,ezért vagyunk tanácstalanok. Én értem,hogy nem fogod fel a helytetet,biztos sok macskád van otthon,de ahelyett,hogy itt írnád a szebbnél szebb csupa rosszindulatú megjegyzéseidet foglalkozz velük. Mindenki jobban járna…
2023. jan. 3. 15:35
 23/35 anonim ***** válasza:
46%
Hát, most ti is kidobtátok a cicát. Hagytátok elmenni.
2023. jan. 3. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/35 A kérdező kommentje:
A cicát nagy valószínűséggel az új szomszédok mérgezték meg. :(
2023. jan. 15. 15:48
 25/35 anonim ***** válasza:
86%
Sajnálom, hogy jöttetek rá?
2023. jan. 18. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/35 A kérdező kommentje:
Szasztok! Bár hihetetlennek tűnhet,de ma visszajött!! Csak úgy megjelent reggel…
2023. febr. 22. 18:29
 27/35 NTBS ***** válasza:
100%
Ez egy örömhír.
2023. febr. 23. 05:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/35 anonim ***** válasza:
53%
Te tetted r.i.p.pé,hogy kiengedted. Egyedül a TE felelősséged! Ha nem engeded kóborolni, még ma is meglenne. Bárki tehet ki mérget, fagyállót, nem kell téged értesítenie.
2023. febr. 23. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/35 anonim ***** válasza:
44%
Csak azért írtad ki hogy meglett hirtelen hogy ne piszkáljanak, vicces.
2023. febr. 23. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/35 anonim válasza:
54%

Nem is olyan rég említetted hogy felszívódott!! Olvasd vissza a kérdést!! Nem értem hogy mi a problémád ezzel minden macska fel szokott szívódni.😂😂🤣🤣

Egyébként nagyon sajnálom a cicát.

2023. febr. 24. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!