Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Mi történhetett a macskámmal?

Mi történhetett a macskámmal?

Figyelt kérdés

Eltűnt a 4 éves ivartalanított nőstény cicám. Tegnap reggel még meg volt,de napközben egyszerűen velszívódott.

Megnéztünk minden árkot (falun lakunk) hátha megtaláljuk ha elütötték,de semmi sehol. Emberektől tartózkodik,csak hozzánk jön oda. Elég fürge, nemhiszem,hogy elkapta volna valami állat. A környéken nem szoktak állatokat mérgezni,ezért ezt is kizárnám,viszont több ötletem sincs. Nem igen fordult még elő ilyen, mindig ott van körülöttünk,sosem ment el ilyen hosszú időre…

Van valami ötletetek mi történhetett vele?



2022. dec. 29. 20:40
1 2 3 4
 31/35 A kérdező kommentje:
Kedves 29es szerintem nem kene itt okoskodnod… talan en jobban tudom h megkerult-e vagy nem!
2023. febr. 26. 11:30
 32/35 A kérdező kommentje:
Egyebkent valszeg valaki elvitte es tole jott vissza,mert jo husban van.
2023. febr. 26. 11:30
 33/35 anonim ***** válasza:
65%
Peeerszeee:)
2023. febr. 27. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/35 anonim válasza:
100%
Nem hiszem el hogy valaki hogy lehet ilyen idióta! Bocsánat.. Ha a kérdező azt mondta hogy megvan akkor megvan! A mi cicánk egyszer megijedt eltűnt 1 hónapra, aztán megkerült hálisten és azóta is megvan!! Gyerekként az egyik macskánk 3 hónapra tünt el, egy néni befogadta. Tegnap eltűnt a cicám, ma hálistennek megkerült. Inkább örülni kéne, nem rosszindulatúskodni.. Minden állat egy kincs, te 29-33 válaszoló is szintén tudod.. Jaa nem, mert valószínű nincs macskád... Menj a Facebookra károgni!
2023. márc. 3. 07:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/35 anonim ***** válasza:
100%

Örülök, hogy hazajött a macska. :-)

Ahogy olvastam elejétől a kommenteket, mindvégig bíztam benne, hogy nem végleg tűnt el.

(Sajnos, sok a rosszindulatú, kötekedő alak. Olyanok, akiknek lételeme, hogy másokat bántsanak,... igazi, eltaposandó férgek.)

2023. márc. 6. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!