Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Elképzelhető, hogy megmérgezté...

Elképzelhető, hogy megmérgezték a cicámat?

Figyelt kérdés
2023. szept. 15. 08:33
1 2 3
 1/27 A kérdező kommentje:
Ne haragudjatok, hogy itt kérdezek, de nagyon rossz állapotban vagyok. Reggel a cicám már nem élt, a szájából nagyon kevés vér folyt ki, és szintén nem túl sok fehér valami, más sérülést nem láttam rajta. Hasa nagynak látszott, de ha oldalra feküdt, máskor is volt, hogy annak láttam. Lehet, hogy megmérgezték? Lehet, hogy ő szedett össze valamit? Iskola közelében vagyunk, talán patkányméreg? Gondolom a veszettségnek komolyabb jelei lettek volna, tegnap még aranyosan játszott. Nagyon, nagyon szomorú vagyok....
2023. szept. 15. 08:36
 2/27 anonim ***** válasza:
91%
Mi ezt látatlanba nem tudjuk megmondani. Ehhez meg kéne vizsgálni orvosnak a tetemet.
2023. szept. 15. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/27 anonim ***** válasza:
43%

..valószínüleg igen. Felelőtlen p*cs, minden egyes bejegyzésben veritek a melleteket, hogy nektek milyen jó élete van a kinti, szabadon és hű boldogan élő macskátoknak. Ja, tényleg, biztosan boldogan halt meg ő is. A mérgezés általi kínhalál az általában jó lehet.. de az is, amikor egy több tonnás autó roppantja darabokra a csontjaid, és nyomja össze a belsőségeid, préseli ki a bennük lévő tartalmat, majd talán órákig ott fekszel mire valaki segítség helyett arrébb lapátol a saját véredből miután már beleptek a legyek.

Az is jó amikor kutyák tépnek szét, vagy random emberek dugdosnak agyon, de Halloweenkor a szektások áldozati szertartásai is biztos jók lehetnek, csak mert fekete vagy fekete-fehér macska vagy..


Remélem tanultál belőle, mert az fix, hogy max pár hét (ha annyi..) és ott lesz nálad egy másik macska valamelyik szomszédbő annyira szomorú leszel.. 🙄

2023. szept. 15. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/27 anonim ***** válasza:
54%
3 kicsit hatásvadász írás. Egyébként amikor a legyek lepik, az már neki nem rossz, csak annak aki sajnálja. :(
2023. szept. 15. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/27 anonim ***** válasza:
70%
A múltkor találtam egy elütött macskát. Élt még, be lepték a legyek és a bogarak. Alighanem a madarak vitték el a szemeit. Azért, mert ti ilyenekkel nem találkoztok ez még így néz ki. Tudtam, hogy nem lehet segíteni, altatni vittem be. Még akkor is élt, 8.000 volt elaltatni.
2023. szept. 15. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/27 anonim ***** válasza:
72%
Ez benne van sajnos a kinti macskaéletben. Mindenhova eljárkálnak, szomszédokhoz, forgalmas utakhoz. Mi is számolunk azzal, hogy ha kint fogunk tartani cicát, egyszer csak nem jön haza.
2023. szept. 15. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/27 A kérdező kommentje:

3-as nagyon gonosznak tartalak. Sok a kóbor cica, erről nem én tehetek. Befogadni nem tudok minden cicát, az itt lévő alapítvány nem vállalta be, merthogy már nem bírják.... szorgalmasan hordtam neki a kaját, szóval az, hogy az enyém volt, csak az én fogalmazásom. Szerettem, kijártam hozzá napi háromszor, merthogy lakótelepen üldöznek, ha csak ránézek is egy állatra (a szomszédaim) Úgyhogy tartsd meg magadnak az ilyen írásokat! Persze tudom, ilyenkor már ki segíthetne?? Én csak el vagyok képedve, mert naiv vagyok, na meg persze szeretem az állatokat...

A többieknek köszönöm a válaszát.

2023. szept. 15. 09:51
 8/27 anonim ***** válasza:
59%
Kérdező, felesleges fáradni. Nek már erre is elő vannak készítve a bemásolandó szövegblokkjai, miszerint ha eteted, már te vagy felelős érte.
2023. szept. 15. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/27 anonim ***** válasza:
61%
Ha lehet tudni hogy ki a mérgező jól be kell szöggel szórni a kocsikijáróját, és egy zsák sót szétszórni a kertjében mást nem nagyon lehet.
2023. szept. 15. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/27 anonim ***** válasza:
61%
Nem tudom. Képesek úgy meghalni, hogy semmi külsérelmi nyom sincs. Én is láttam régen a járda szélén feküdt egy macska, mondom biztos alszik. Bár meglepő helyen lenne ha aludna. Aztán esete jövök haza, ugyanott fekszik. Hát akkor már sejtettem, hogy nem alszik.
2023. szept. 15. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!