Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Elképzelhető, hogy megmérgezté...

Elképzelhető, hogy megmérgezték a cicámat?

Figyelt kérdés
2023. szept. 15. 08:33
1 2 3
 21/27 anonim ***** válasza:
23%
Hiába lököd ezt a passzív agresszív szöveget, 19-nek igaza van: vagy mentsd meg teljesen, vagy hagyd. Ha keresel neki gazdit, az okés. Ha odaszoktatod, eteted, azzal csak a saját egódnak teszel jót, mert jó embernek érzed magad, de ezek a kóbor macskák vadásznak, ha nem kapnak enni, el tudják látni magukat. Nem mellesleg akkor is vadásznak, ha kapnak enni, ezzel természeti károkat okoznak, sok esetben pedig az egér és patkánymérgek miatt elpusztulnak, ez van. Most puffogsz, mert azért jöttél ide, hogy kórusban szidjuk a "mérgező"t, közben meg neked is be kellett látnod, hogy ha tényleg mérgezésben pusztult el, az valószínűleg annak köszönhető, hogy legálisan kihelyezett kártevőirtó mérget vagy mérgezett kártevőt evett. Ne 100 kóbor macskát etess, hanem segíts ténylegesen egyen!
2023. szept. 16. 07:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/27 anonim ***** válasza:
18%
A hadonászós emoji mindig a fogalmatlansággal és a szûklátókörûséggel párosuló buta vélemény jelképe.
2023. szept. 16. 08:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/27 anonim ***** válasza:
54%

Szerintem ne hallgass ezekre kirakatállatvédõkre.

Õk semmit sem tesznek valaszeg, azonkívül, hogy itt belerúgnak abba, aki a lehetõségei miatt csak kevest tud segíteni.


Szégyellheti magát aki a jószándékú emberbe belerúg, csak azért, hogy a saját tétlenségét ezzel mentse.

2023. szept. 16. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/27 A kérdező kommentje:
Kedves 23-as válaszoló. Az a baj (ami elég sokszor előfordul) hogy már nem is igazán a kérdésre válaszolnak. Aránylag jó környéken, füves, fás részen volt a cica. Persze mindannyian tudjuk, hogy bármi megtörténhet.. és reggel üdvözlés helyett, egy már nem élő cicát találtam, mindegy a többiek mit szólnak, semmiféle "felmentést" nem akartam, sajnáltam őt.. legközelebb nem megyek bele vitákba, de a segítőkész embereknek köszönöm, Neked is!
2023. szept. 16. 12:31
 25/27 anonim ***** válasza:
0%

Ne is menj bele, igazuk van. Ha megmentessz valamit akkor nem lököd ugyan ott kerék alá, kutya szájába, méreg elé, hanem keresel neki egy helyet ahol élhet.

Karámot/kifutót is kaphatott volna, ha nagyon meg akarod menteni.. de csak etetted, ahogy biztosan nem egyedül a környéken. Másnak is lehetett volna legalább annyi esze, hogy nem hagyja kint rohangálni. Rendes állatmentőknek is lehet ilyenkor szólni, keresnek normális ideiglenes gazdit.

2023. szept. 19. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/27 anonim ***** válasza:
70%
Valamit nem értek. Kérdező, te nagyon szereted a cicákat, és segitesz rajtuk. Jusson eszedbe, az embergyerekeket is van aki segiti, eteti, de nem fogadja be.Te jő szivú vagy, a kinti cicák sajnos meg fognak halni, de adtál neki még időt, hogy boldog legyen kis ideig. Nem irnék soha kérdést ide, mert az emberek véleménye nem érdekel, rosszhiszemúek, 76 éve vagyok.
2023. szept. 19. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/27 A kérdező kommentje:

Kedves 26-os válaszoló!

Igen, 2 dologban is rátapintottál a lényegre. Van, aki csak fekete-fehéren látja a történetet (persze, azt nem is ismerik, az is igaz), köztes állapot nem is lehet. Azt sem látták (sok más befogadott cica mellett) ez is milyen boldogan játszadozott, és írhatnék itt sok mindent.. de támadni jó, szeretik azt sokan. A másik: többször megfogadtam, hogy nem kérdezek itt, de még az egyik alapítványnál is rámcsapták a telefont, persze meg sem hallgatva. Szóval volt, hogy más véleményére voltam kíváncsi, tapasztalatokra, nem az interneten olvasgatni, hát ott is több volt a bántó megjegyzés. De azt is lehetne másképp fogalmazni, hiszen nem tudják mi van egy ember vagy egy történet mögött. De szerencsére azért vannak - itt is voltak kivételek, akik "emberien" válaszoltak. Neked is köszönöm, és itt már talán nem is a cicáról van szó, szerintem Te megérted..

2023. szept. 19. 20:36
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!