Kezdőoldal » Állatok » Macskák » A kinti-benti cicák élete...

A kinti-benti cicák élete milyen? Gazdik, nálatok hogy megy? : )

Figyelt kérdés

Szeretnék örökbefogadni egy cicát, de ez lesz az első...Szerettem volna úgy, hogy benti, de szüleim nem nagyon szeretnék, ezért gondoltam, hogy kinti-benti legyen. De ez hogy megy nálatok? Mármint mikor van kint, mikor bent, amikor bent van, akkor az egész házban teljes a szabadsága? vagy hogy megy ez nálatok?

Kérlek segítsetek, előre is köszönöm! :)


2011. máj. 28. 15:17
1 2 3 4
 31/31 anonim ***** válasza:
A szupervadász gazdija vagyok:) Igen, először egy hétig a fürdőben lakott, és csak akkor volt kinnt, amikor mi is otthon voltunk. Az alomba sűrűn bele kell tenni, és akkor nincs gond. Néha én kaparásztam a mancsiával is, rögtön oda pisilt. Így ha benn is reked éjszakára néha, nem piszkít be. Kutyus mellé jött, az ölemben többször kivittem, és megmutattam a kutyának. Aztán őt is behoztam:) Télen együtt alszanak!
2012. máj. 6. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!