Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Téged is ilyen érzékenyen...

Téged is ilyen érzékenyen érint, ha állatkínzásról hallasz?

Figyelt kérdés

imádom a macskákat, a családomban viszont nem egyszer előkerültek hülye macskakínzásos sztorik, volt aki még röhögött is rajta, de én ezeket nem bírom kiverni a fejemből, majd elbőgöm magam, és hasonlók, féltem nagyon az emberektől a sajátomat is.

most is sírtam, mert az idióta öcsém szándékosan felhozott egy ilyet, tudja,h. érzékeny vagyok rá.

nem fogom fel, hogy nem érzik az ilyen emberek, hogy rohadt beteg a lelkük? szánalmasnak, és betegesnek tartom azt, aki állatokat bánt, de Magyarországon mintha egyáltalán nem tisztelnék őket, főleg a macskákat:S


2011. júl. 2. 14:14
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:

"Egy nemzet nagysága és erkölcsi fejlettsége híven tükröződik abban, ahogy az állatokkal bánik"

Gandhi


Szerintem ez az idézet magáért beszél.

2011. júl. 3. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 A kérdező kommentje:
igen, teljes mértékben egyetértek az idézettel.
2011. júl. 3. 13:15
 13/13 anonim ***** válasza:
Nekem már attól ruszul indul a napom, amikor elgázolt cicát látok, halottan. Nem az bánt, hogy meghalt, hanem elképzelem hogy addig mit szenvedhetett segítség nélkül. Teljesen kész leszek tőle, ey darabig inkább nem is megyek arra.
2011. júl. 3. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!