Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Miért csinálja ezt? Miért...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért csinálja ezt? Miért ragálok rá ennyire érzékenyen?

Figyelt kérdés
Először is, van egy srác akivel mostanában ismerkedünk, nem rég oda volt nyaralni és mindig küldött sms-t leírta, hogy mit csinált aznap, érdeklődött a felőlem és mondta, hogy várja, hogy hazajöjjön hozzám :) Tegnap jött haza, pont össze is futottunk egy szórakozóhelyen, aranyos volt, de nam annyira mint ahogy szokott, alig foglalkozott velem, szinte nem is beszéltünk egy szót sem, ma ráírtam, a kérdésekre csak annyit válaszolt amennyi muszáj volt, teljesen kedvetlen, ez engem marhára zavar, nagyon vártam haza erre ennyi? Vagy csak én reagálom túl? Tudnátok tippekkel segíteni? Trükkök hogy hogyan tegyem érdekesebbé magam számára..
2011. aug. 10. 23:31
 1/3 anonim ***** válasza:
Te reagálod túl. Nyilván fáradt volt, vagy felbosszantották, és nyűgös lett stb. Ha továbbra is ilyen, akkor már baj. VÁrj egy kicsit, sztem minden rendbe jön. ha nem akkor meg kérdezz rá személyesen. Hidd el minden jól fog alakulni, csak okosan.
2011. aug. 10. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
hol nyaralt? :D
2011. aug. 10. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Tunéziában, Miért?
2011. aug. 10. 23:41

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!