Kezdőoldal » Állatok » Macskák » A cicám szellemet láthat?

A cicám szellemet láthat?

Figyelt kérdés
Egyik napról a másikra furcsa viselkedést vettem észre a cicusomnál. Eddig nem félt semmitől sem. De ma húztunk előtte egy madzagot, meg rádobtuk és nagyon megijedt tőle. A konyhában pedig fújtat és ugrál össze-vissza. Nagyon rémült feje volt szegénykémnek, és nyávogott is, de nem úgy mint amikor kaját kér vagy kell neki valami. Lehet hogy szellem van a lakásunkban? Furcsán hangzik, de nem tudom mire vélni ezt a viselkedését.
2011. aug. 17. 10:45
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
Szerintem is láthatja, de h azt látott-e azt nem tudom. De öcsém amikor kicsi volt, mindig hívta anyát a folyosóra, mutogatott és azt mondta: bácsi, bácsi, pedig ott aztán nem volt bácsi. Na most lehet ezen vitatkozni h vannak-e szellemek. Én nem vok egy nagy ezotéria hívő, de tuti h vannak szellemek. Mindenesetre nem biztos h a cicád attól ijedt meg.
2011. aug. 17. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
Hát igen milyen fura... Egy kisgyerek sír... Ilyen sem volt még sosem... A kisgyerekek kiskorban sokat sírnak és az nem jelent semmit hogy eddig még nem tették, mert mindig változnak. A macskád pedig csak fél valamitől, vagy ivarzik vagy valami ilyesmi, az állatok is lehetnek idegesek. Ez nem leszólás akar lenni hanem tény.
2011. aug. 17. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
Ki beszélt itt sírásról? Amúgy én se hittem a szellemekben, de aztán láttam egyet, akkor sem hittem, több évvel később anyám mesélte h olyan volt mintha szellemet látott vna, és leírta ugyanazt a nőt akit én láttam :/ Ekkor elgondolkodtam. Persze lehet csoportosan haluzunk, de nem hinném, főleg több év különbséggel, úgy h külön-külön láttuk, és úgy h nem is igazán hiszünk benne.
2011. aug. 17. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
Nem neked írtam, a kérdezőnek.
2011. aug. 17. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim válasza:
Aki hisz ebben a dologban, az elfogadja, ha azt mondom, hogy igaz a kutyák, macskák és a gyerekek is érzékenyek ezekre a dolgokra. Akik nem nyitottak az ezotériára, annak hiába is próbálja akárki megmagyarázni. Szerintem egyik véglet sem elítélendő.
2011. aug. 17. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:
Itt nem az a lényeg hogy nem hiszünk benne, hanem hogy amíg van van rá más, "szakmai" magyarázat (értsd: sok tapasztalt állattartó jár ide, valaki tanult is róluk, meg biológiára is mindenki járt) addig nem kell szellemekre gondolni. Abból lesz a baj amikor a gazda szakmai tudás nélkül vagy helytelen tudással tart állatot és félreérti őt és belemagyaráz dolgokat (pl emberként kezeli vagy szellemeket láttat vele mikor lehet hogy szegénynek valami baja van inkább).
2011. aug. 17. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:

Csak valami miatt megijedhetett DE!

1000000%, hogy nincs szellem ha csak a macskásnak erős a fantáziája ilyenkor simogasd meg vedd fel és nyugtasd le.

2011. aug. 18. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!