Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Hogy állítsam le a szomszédot?...

Hogy állítsam le a szomszédot? Minden áron magához akarja édesgetni a cicánkat!

Figyelt kérdés
Az utóbbi időben 3-szor is "eltűnt" a cicánk egy egész napra. Szelíd, így bárki megsimizheti. A szomszédok eléggé zárkózottak, nincs állatuk, de a kislány nagyon szereti a cicákat. (Ezt onnan tudom, hogy a másik szomszédét próbálták elkunyerálni, de nem adták oda.)Sötétedés után kerül elő, a lábai tiszták, a bundija nem hideg, tuti, hogy beviszik a házba és nem engedik ki, mert nem jön elő ha hívjuk.
2012. jan. 31. 11:22
1 2 3
 21/22 anonim ***** válasza:

Beszélj velük, hogy álljanak le...és vigyél nekik egy másik macskát.

Bár legszívesebben az ilyen embereket tömény kénsavba mártogatnám...semmi jogunk nincs más macskájával ezt tenni!!!felháborító.

2012. márc. 27. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/22 A kérdező kommentje:
Szerencsére azóta, hogy beszéltem velük telefonon, megvan a cica, előjön mindig. 100%, hogy náluk volt, mert mikor hívtam őket, meglepődve kérdeze: "nektek van cicátok?" mintha nem tudta volna...
2012. márc. 28. 10:55
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!