Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Mit tegyek, ha az egyhónapos...

Mit tegyek, ha az egyhónapos cicának állandóan csipás a szeme és be van neki gyuladva?

Figyelt kérdés

Szóval mindig csipás a szeme, naponta többször tisztitjuk neki kamilla teával. Este megtisztitjuk neki és reggelre nagyon csunya a szemecskéje. Reggel amikor kipucoltam neki olyan volt mintha genyedzett volna neki, /folyt a szeméből a cucc/ és vörös a szeme.

Légyszi segítsetek

Nem tudom mitévő legyek

Köszi a segítséget


2009. jún. 12. 11:34
 2/8 anonim ***** válasza:
54%
Ezt már csak állatorvos tudja megfelelően kezelni!! Súlyos bacteriális fertőzése van
2009. jún. 12. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Vidd orvoshoz.
2009. jún. 12. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Hát a legjobb,ha orvoshoz viszed.De nincsen mindenkinek erre pénze.Hát lehet kapni pár száz forintért szemcseppet.Meg kamillávalbororgasd,jobbat nem tok esetleg a doki.
2009. jún. 12. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Szerintem is nézesd meg dokival.

Ha nem: Nekünk nem egyszer volt olyan kiscicánk,akinek ilyen volt a szeme,de azoknak az orvos neomicines szemcseppet írt fel.De sajna azt csak receptre lehet felíratni...de ha jóban vagy a háziorvosoddal az is felírja neked.Ez a szemcsepp nem egy kész termék,hanem (legalábbis nálunk) a patikában készítik el neked és nem egy nagy összeg pár száz Ft,viszont nagyon szépen rendbe hozza a cicák szemecskéjét.

2009. jún. 12. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Én szemcseppet cseppentettem bele,és 2-3 nap alatt rendbejött.A kamilla semmit nem ér.
2009. jún. 12. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Szia! Én ma voltam pontosan ezzel a problémával orvosnál. A kiscica kapott szemcseppet, és már most látványos a javulás. A szemcsepp 400 FT volt.

Jobbulást!!!

2009. jún. 12. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Nálam legtöbbször segített a kamilla, egy pár napig eltartott de segített. Ha genyedzik neki az már baj, régen volt egy ilyen cicánk, kiscica volt, bedagadt neki, hiába tisztogattam meg minden, meg is döglött. De volt szintén egy csúnya szemü kiscicánk, nem tudtam mást kitalálni, emberi szemcseppet csepegtettem bele a szemébe, még anyu kapta anno egy szemfertőzésre, szemgyulladásra, na az bevállt. Ha van otthon az jó, de ezek a mostani szemfáradtságra valók nem jók. Rendes gyógyszertári vmi kéne. Vagy még azt tudom ajánlani hogy állatpatika és ott kérni valamit ilyesmire.
2009. jún. 12. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!