Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Találtam egy kismacskát a...

Találtam egy kismacskát a kukában, mit tegyek vele?

Figyelt kérdés
Pár hónapos lehet, már nyitva a szeme, és már imbolyogva járkál. Többen voltak egy zacskóban egy városi kukában, de csak ő élt már. A szüleim nem tudják, lesz belőle vita, de már 21 éves vagyok, szóval nem probléma, és meg akarom tartani. Inni... langyos tejet adtam neki, de nem sokat ivott. Barátnőim azt tanácsolták vigyem vissza, de nincs szívem:S Tudnátok tanácsokat adni, hogy etessem?

2012. máj. 12. 16:50
1 2
 11/17 A kérdező kommentje:
Meg lehet valahogy állapítani egy macska korát?
2012. máj. 12. 17:19
 12/17 anonim ***** válasza:

A 9-es/10-es válaszoló vagyok.


Nem igaz, hogy rossz természetű lesz. Nekem van most otthon egy 8 hónapos kis kandúrom, őt is az utcáról szedtük össze 5 hetes korában. Valami idióta kiette egy dobozban a kicsiket meg az anyukájukat, és a mamacicát elütötte egy autó. A fene se tudja, meddig voltak kint a picurkák abban a dobozban, éhesen és fázva, már csak 2 cica élt, amikor megtaláltuk őket. Az egyiket én vittem haza, a másikat egy másik lány, és mindketten azt tapasztaltuk, hogy különösen ragaszkodó, bújós, és hálás cicák lettek. Sokkal szeretetéhesebb ez a macskám, mint az idősebb cicóm, akit családtól hoztam el. Az utcai cicám folyton követ mindenhová, bújik, hízeleg, megállás nélkül dorombol, amíg a jó körülmények közül való cicám csak néha-néha jön oda és ő nem is igényel ennyi babusgatást.


Szóval a személyes tapasztalatom az, hogy nem lesznek rossz természetűek. :)


Ami a korát illeti, azt az állatorvos tudja megállapítani, de ő csak kb-ra. Ha fel tudnál róla tenni képet, talán én is tudnék mondani valamit, elég sok kismacska volt már nálam ideiglenesen, amíg szerető gazdit nem találtak. Hátha meg tudom tippelni. :)

2012. máj. 12. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
Ha ezüstszürke, akkor lehet ezüstcirmos. A legragaszkodóbb, kutyahűségű, felejthetetlen Cicukám (élt 9 évet, már régen elment)is az volt, két hetes korától én neveltem, nem kellett az anyjának. Imádott engem, én is őt, pórázon sétált velem az utcán, mindenki legnagyobb megdöbbenésére. Ha nem jöhetett be hozzám a szobába, mert influenzásan feküdtem, akkor mindenkire fújt, morgott, végül besurrant és végig feküdt a mellemen. Arra ébredtem, hogy dorombol. Felejthetetlen kapcsolat volt.
2012. máj. 12. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat, holnap feltöltök egy képet róla ide, de nem vagyok járatos, tudtok valami képfeltöltő oldalt mondani?

Még egy dolog: szinte minden zajra nyávogni kezd:S Tudom, lehet, hogy az átélt dolgok, de egy idő után abba fogja hagyni, mert elég éles hangja van, ha az ölembe van egy kis ideig nyugodt marad, majd kezdi a nyávogást:S Az anyját hívhatja?

2012. máj. 12. 17:35
 15/17 anonim ***** válasza:
100%

Biztosan a mamáját hivja, de mostmár te leszel az.


A feljelentés úgy ment volna gördülékenyen ha ott helyböl hivod fel őket, ha az ügyeletes tiszt le akar pattintani az elmondott helyzet után akkor még egyszer visszakérdezel a nevére hogy kivel is beszéltél, utána már nem pattintana le, mert ez egy nagyon komoly dolog is lehet.

Ez az állatkinzásnak egy komolyabb szintje, ami mellett - ma már szerencsére - nem mehetnek el.

Én biztos hogy megpróbálnám megszivatni a csókát, hátha pechje van és egy köztéri rögzitette.

2012. máj. 12. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:
kepfeltoltes.hu
2012. máj. 12. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:
Mi lett?
2012. máj. 15. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!