Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Ti mit csináltok a macskátokka...

Ti mit csináltok a macskátokkal éjszaka, amíg alszotok?

Figyelt kérdés
Hagyjátok, hogy a lakásban garázdálkodjon vagy bezárjátok vhová?
2012. júl. 21. 23:24
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
Együtt alszunk. Szerintem ő mélyebben alszik, mint én, csak akkor mozdul meg, ha én megfordulok, akkor átugrik a belső oldalamra. Háttal nekem nem szeret feküdni.
2012. júl. 22. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
2012. júl. 22. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
Alszik mellettem az ágyban. :) Közbe-közbe felkel, eszik, iszik aztán visszafekszik. De előfordul, hogy hajnalban nem tud aludni, és unatkozik, olyankor rendszerint neki áll engem harapdálni, vagy játszani a hajammal, addig amíg fel nem ébredek... :)
2012. júl. 22. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
Én hagyom, hogy a lakásban garázdálkodjon, résnyire nyitott ajtóval alszom én, és az egyik lakótársam is, a másik lakótársam éjszakára kizárja a saját szobájából. De a legtöbbször alszik mellettem az ágyon, vagy a babzsákpuffon (az nagy szerelem), néha hallom, hogy felkel, mászkál, ropogtat egy kis szárazat.
2012. júl. 23. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:

Családi házban lakunk, így kora tavasztól késő őszig mindig nyitva van egy ablak, amin kedvükre ki-be mászkálhatnak (2). Megfigyeltem, h kb 12-13 fokra vannak kalibrálva, ha az alá esik a hőmérséklet, bent alszanak, az ágyunkban, rajtam, széken, polcon, fotelban (éppen mihez van kedvük) ha az fölé, akkor kint az udvaron. Este szoktak vadászni cserebogárra, lepkére :) Mikor világosodik, akkor ébrednek, ha nagyon éhesek, akkor költenek. Ez általában csak 7végén, mert hétközben 6-7 órakor kelek, addig bírják.

Illetve az egyik cicám mostanában 3-4 éjjelente visszamegy a régi házunkhoz, ahonnét 1,5 hónapja költöztünk el. (600-800 m). Kizárólag éjjel. Haza nem jön, én megyek érte.

2012. aug. 14. 08:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!