Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Segítség, nem bírom tovább!...

Segítség, nem bírom tovább! Mit tegyek?

Figyelt kérdés
Anyóssal lakunk együtt egy nagy házban. Van neki egy macskája, már 20 éves, öreg már, rég az örök vadászmezőkön a helye. Nem vagyok a macskák ellen, minden állatot szeretek, de ezt már nem bírom tovább, megfolytom azt a dögöt. Valószínű a korából adódik, hogy a megett kaját folyton kihányja, folyton mindent összepisil, összekakil. De a wc-zést mért nem az alomban intézi? A hányást még megbocsátja az ember, mert nem tudhatod hol jön rád. Folyton az alom mellé csinál, undorító, bűzös az egész, több liter domestos fogy egy héten. Ma már az én ajtóm elé csinált, erre még nem volt példa. Úgy hallottam ma hogy ha citromolajat kenek a padlóra akkor oda nem fog csinálni a macska, igaz ez? Naponta legalább 10x alkalommal van pisi, kaki, hányás a házban, felfordul az ember gyomra. És van egy 3,5 hónapos babám, aki egyszer mászni fog, hogy fogom így engedni ezt neki? A végén elkap vmi betegséget. Mit csináljak a macskával? (Hozzám a lakásba nem jöhet be egyáltalán, még csak az kéne)
2009. júl. 31. 10:57
1 2 3
 21/27 anonim ***** válasza:
Nem szaros macska!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! ha szeretnéd a macskákat szebben fogalmaznál!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
2009. szept. 29. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/27 anonim válasza:
Vidd el orvoshoz szegény macskát, és igen a citrom olaj segíteni fog, de szerintem akkor mindenhol a padlót be kéne kenni, + ha úgygondolja megy a szönyegre is!
2010. ápr. 9. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/27 anonim ***** válasza:

Nem akarok szemét lenni, de minden szavaddal egyet értek, és az altatás tűnik legjobb megoldásnak.

Ugyanakkor eltelt 9 hónap...

Elrendezte már a természet?

2010. ápr. 24. 01:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/27 A kérdező kommentje:
Az a dög még mindig nem nyúvadt ki. Azóta már 2x is látta állatorvos, megint azt mondta hogy a kora miatt a bélflórája nem működik már rendesen, és ez már nem fog változni. Szóval azóta is szagolunk és takarítunk. A gyerekem már egyedül jár, és folyton azt nézem hova lép, mert azóta én is többször beleléptem pisibe... tökjó az élet. Anyós meg nézi hogy jaj szegény macska, úgy sajnálja, de nem csinálna semmit. Mivel nem az én dögöm, nincs jogom elaltatni, de már többször mondtam neki hogy ez lenne a helyes. De csak falra hányt borsó, szarik az egészre, mert olyan igénytelen hogy nem érdekli hogy pöcegödörben lakunk lassan.
2010. ápr. 24. 13:05
 25/27 anonim ***** válasza:
Legalább a gyerekre tekintettel lehetne, szegény összeszedhet tőle bármit, ebbe még belegondolni is rossz:-S
2010. ápr. 24. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/27 anonim válasza:
szia! Miért nem költöztök el onnan? Én a helyedben tuti ezt tenném!! A gyerekem egészsége a legfontosabb. Nem mehettek mondjuk a Te szüleidhez? Vagy albérletbe? Beszélj a férjeddel.
2010. jún. 20. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/27 A kérdező kommentje:
A gyedemmel és a párom fizujával nem jönnénk ki, főleg nem tudnánk albérletet, vagy hitelt fizetni. Ezért kénytelenek vagyunk itt lakni. De hál isten azóta a macska kinyúvadt úgy kb. 2 hónapja, legalább ez a förtelmes bűz, meg látvány megszűnt. Csak próbáljon meg még egy dögöt ide beszerezni...
2010. júl. 12. 21:51
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!