Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Mit tennétek ezzel a kiscicával?

Mit tennétek ezzel a kiscicával?

Figyelt kérdés

Volt egy másfél éves kandúrom, sajnos megszökött, azóta se jött haza. Miközben őt kerestem, találtam egy pici cicát kihajítva az úton. Természetesen hazahoztam, azóta is velem van. Gondoltam keresek neki a neten gazdit, akadt is pár jelentkező, ezek közül egy azt mondta augusztus végén el akarja vinni.

De én meggondoltam magam! Nagyon megkedveltem, velem van kb 4-5 hete.

Most mit csináljak? Adjam oda és szakadjon meg a szívem, vagy szóljak, hogy nem adom? Neki úgyse szakadna meg a szíve mert nem ismeri.

Hogy lépnétek?


2009. aug. 3. 14:16
1 2
 11/20 A kérdező kommentje:

Köszönöm és nagyon remélem, hogy ő majd kitart mellettem.

Szép napot nektek! :)

2009. aug. 3. 16:48
 12/20 anonim ***** válasza:
Mindenképpen ivartalanítsd majd a kiscicát, mert a nagy is valószínű egy tüzelő nőstény macska miatt ment el. Az egyik barátnőméknek a macskája is kandúr volt, 2 éves, egy elég forgalmas út közelében laktak, aminek a túloldalára próbált volna átjutni a macska, és elütötték szegényt. Ha nőstény cicád van akkor, azért hogy ne legyen annyival több kismacska, így is rengetegen adják menhelyre, vagy még rosszabb. A kandúr macskák többsége(akik kijárnak az udvarra is) nem éri meg a 2 éves kort, mert vagy elüti egy autó, vagy halálos sebeket kapnak verekedés közben, vagy elkapnak valami súlyos betegséget.
2009. aug. 4. 08:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 A kérdező kommentje:

Nem tudom, olvassa-e még valaki, de hatalmas fordulat következett aznap mikor írtam.

Idejött egy kislány az anyukájával és szó szerint kisírta belőlem a kicsit. Persze neki adtam.

Erre másnap megtaláltam a sajátomat :)

Happy end! Megyünk kasztrálásra.

2009. aug. 5. 08:44
 14/20 anonim ***** válasza:
GRATUÁLOK! Minden jóra fordult! Légy jó gazdi és sok élvezetes cicázást kívánok!
2009. aug. 5. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 A kérdező kommentje:
Köszönöm! És biztos vagyok benne, hogy a picurka is jó helyre került :) Ez nagyon jó érzés.
2009. aug. 5. 10:33
 16/20 anonim ***** válasza:
én megtartanám!
2009. aug. 5. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 anonim ***** válasza:

Nahát! :D Ez nem lehet véletlen... (én hiszek a karmában)

Ezt a sztorit meg kell örökíteni az utókornak :)

2009. aug. 5. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 A kérdező kommentje:

Á, ez tuti valami csoda.

Épphogy elpakoltam a macskás dolgokat a házból, megkerült az én kis csavargóm és pakolhattam ki mindent :)

Jaj de boldog vagyok!

2009. aug. 6. 08:50
 19/20 anonim ***** válasza:
de jó!!!!!!!!!! veled örülök, hiszen én is imádom a kuytusomat és a cicáimat! most aztán tényleg nagy játszásokat kívánok nektek! és nagy cicabunyókat:))))
2009. aug. 6. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 A kérdező kommentje:

Nahát, tök jó látni, hogy ennyi kedves ember él még ezen a földön :)

Köszönöm és neked is sok szépet és jót a kisállataiddal!

2009. aug. 6. 11:40
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!