Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Melyik a jobb macskatáp? A...

Melyik a jobb macskatáp? A Whiskas vagy a Kitekat? És miért?

Figyelt kérdés

2013. júl. 11. 13:06
1 2 3 4
 21/35 anonim ***** válasza:
46%

Viszont idegenektől és ismerősöktől is hallottam, hogy a nyers hústól baja lehet a cicának is.

Plusz én személy szerint csak akkor etetném így az állataimat, ha azt az állatot én nevelném, vágnám le stb... Amúgy ár/érték arányokat hallottam én már ilyen BARF etetőktől, hát kicsit vicces. Ilyeneket mondanak, hogy a kutyának 10 kiló csirkemell filé csak 800-1000ft?! Az, ami egyébként is baromi drága szokott lenni az emberek számára? Hát érdekes minőségű lehet az. Értem, hogy az állatok gyomra más, de ilyennel akkor sem etetném.

Nem leszólni akarom ezt az etetést, de valahogy nekem nem áll össze a kép ezzel kapcsolatosan... Akkor ez most hogy van, valaki magyarázza már el ezt nekem légyszi. :D

Bocs, hogy nem a kérdésre válaszoltam...

2013. júl. 14. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/35 anonim ***** válasza:
54%
Egeret kell tenyészteni, nagyon szapora állat, aztán minden nap 3-at odaadni a macseknak. Na ez a természetes eleség és szinte ingyen van :)
2013. júl. 14. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/35 Icsiro ***** válasza:
Az én macskáim nyers csirkefejet kapnak. Imádják. Időnként kapnak szárazat is (ha éppen telik rá), meg konzervet is, amit éppen olcsón kapok. Szárazból a Friskis a kedvenc, de a változatosság miatt bármelyik száraz ízlik.
2013. júl. 15. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/35 Icsiro ***** válasza:

Legszívesebben az általuk fogott galambot, meg verebet eszik - frissen. Persze ritkán sikerül nekik a vadászat.

A környék egereit már kipusztították, de ha ide téved egy-egy, azt csak kinyúvasztják, de nem eszik meg.

Szeretik a házikosztot is, ha van hústartalma.

2013. júl. 15. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/35 Sattya válasza:
42%
Az a borzalmas, hogy egy jónak nevezett macska kaja libamáj vagy bélszín árban van!!! Gondoljatok csak bele mielőtt valami vesztek!!! Valami gusztustalan haszonnal dolgoznak!
2013. júl. 15. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/35 anonim ***** válasza:
Egyik legnagyobb biznisz az állateledelgyártás. Amúgy szemétbe kidobandó élelmiszeripari hulladékból amit már a tescospárizsiba is szégyellnének beletenni,abból készítenek 1000ft/kg árú emberi fogyasztásra nem alkalmas trutymót.
2013. júl. 15. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/35 anonim ***** válasza:
Az én cicáim sem eszik meg a kitekat száraztápaot.
2013. júl. 16. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/35 anonim válasza:
Szerintem nem éri meg mindig a legdrágább kajákat venni a macskának, enyém például egyiket se eszi meg, esküszöm, kapar egyet és otthagyja.
2013. júl. 30. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/35 petra666 ***** válasza:
Chunks in grawy- a miénk jobb esetben ilyet eszik, ami mivel apán múlik legfeljebb 200 Ft lehet, de nem akarok hülyeséget mondani, mivel 415 gramm. Az a lényeg, hogy olcsó, de ezt tartalmazza: hús+ állati származék, egy csomó vitamin, meg olyat is ír, hogy minőségi jellemzők... De sokszor csak sima spárossat kap. De ez a jó mert ha rászoktatod a Whiskasra meg a Kitekatra, akkor nem lesz hajlandó megenni az olcsóbbat! (tapasztalat)
2013. aug. 2. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/35 anonim ***** válasza:
az miért kell hogy gabonamentes legyen? hol tudok utánanézni a ,macskatakarmányozásnak'? :)
2013. szept. 15. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!