Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Melyik a jobb macskatáp? A...

Melyik a jobb macskatáp? A Whiskas vagy a Kitekat? És miért?

Figyelt kérdés

2013. júl. 11. 13:06
1 2 3 4
 31/35 anonim ***** válasza:

#28

Az enyém is pontosan ezt műveli. Szülinapjára is minőségi kajából gyártottam neki "tortát", mit ne mondjak, ahol a kedvenc jutalomrúdja hozzáért ahhoz a szoszós táphoz, azt a felét meg se ette. Nem tudom összeszámolni, mennyi pénzt simán beemelhettem volna már a kukába egyenesen, amennyi ilyen meg olyan jó kaját vettem neki és a tányérjában rohadt meg. Most Friskies és Felix alutasakost hajlandó csak enni. Száraztápot azért tudunk váltogatni, de azzal nincs el, folyton csesztet a kajájáért.

2013. szept. 15. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/35 Maxitabi ***** válasza:
100%

Azért eszik meg a gagyi tápokat,mert abban van ízfokozó-elsősorban cukor.Ez nekik olyan, mintha kábszer lenne.Sokkal erősebb a szaga (hátul is,ha kijön)is. Ezek után nem szívesen esznek olyan tápot,amiben nincs ilyen. De erősnek kell lenni és nem engedni nekik(én is tudom, milyen válogatósak tudnak lenni,de a gyerek is elélne csak chipsen és sült krumplin..)

Persze,hogy drága a jó táp-ha hús van benne.Más kérdés, hogy lehet barf etetéssel próbálkozni,az sokkal egészségesebb és olcsóbb-ha találsz jó és olcsó húsforrást.Viszont abba igen bele kell merülni,arányokat tanulmányozni.

2013. szept. 16. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/35 anonim válasza:
100%

Egyik se. Melyik a jobb neked? A McDonald's a Burger King, vagy a KFC?

LandFleisch, Acana, stb. Ezek ugyan drága prémiumtápok, de ezek jók. És a Whiskas után a cica a LandFleischra nem nagyon néz rá, pedig valódi húsból készül, adalékok nélkül. Az Acana meg a magasnak nevezett 40%-os fehérjetartalomra rálicitál a 74%-al, beelőzve még a LandFleisch termékeket is. A cicák meg húsevő lények.

2013. okt. 30. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/35 anonim ***** válasza:
100%
ami meg a másik, hogy pl ha neten megrendeled 10+ kilos kiszerelésben a minöségit, kb. ugyan annyira jön ki mint a tescoban megvenni a gagyit. ja, és általában ingyen kiszállítják
2013. nov. 22. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/35 anonim ***** válasza:
24%

A Whiskas jó cucc, bárki bármit is mond. Én 16 éve tenyésztek perzsa macskákat és gyakorlatilag mióta a Whiskas Magyarországon van azóta azt kapnak Purina táppal kombinálva. (ez utóbbit a Nestlé gyártja, aki szintén nem engedheti meg magának, hogy szart csináljon)

Mint ahogy a Mars sem, aki a Whiskast gyártja. (no meg a Royal Canin tápokat, a Mars csokit, a Snickerst, a Bounty-t, az Uncle Bens rizst és az Orbit rágót :-) Na szóval ezeknek a cégeknek már van akkora nevük, hogy nem engedhetik meg maguknak, hogy hulladékot adjanak ki a kezükből. Szerintem.

Egyébként mindez totál nem érdekel, de én csak azt látom, hogy pl. a 12 éves -több díjat nyert tenyészgyőztes nőstény macskánk- kicsattan az egészségtől, életerős macsek, gyönyörű a szőre stb.

No és egész életében gyakorlatilag Whiskast kapott. Ennyi! :-)

2014. nov. 16. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!