Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Ti mivel etetitek a cicátokat?

Ti mivel etetitek a cicátokat?

Figyelt kérdés
2kicsi, egy nagy cicám van. Már nem igazán engedhetem meg nekik aWhiskas cica kaját, mert munkanélküli leszek jövő hónaptól. Ti mivel etetitek a cicátokat? Olcsó megoldásokat keresek. Megesznek mndent, deazért nem olyan vészes, hogy sima kenyeret egyenek. Magamba élek három cicámmal és egy kutyusommal. Felvágottak, kenőmájas, ilyenek a legolcsóbbak? A kutyámnak mit adhatnék? Hallottam egyszer hogy valaki a boltba fehér csontot kért ki, a kutyájának. Vagy van aki főz a kedvenceinek? Semmiképp sem szeretnék tőlük megválni, nekem ők jelentik a családot.

2013. júl. 24. 13:37
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
2. vagyok.A kutyának szoktam adni reszelt zöldséget a hús mellé még és mindenki kap natúr joghurtot (50ft) egy héten 1x.
2013. júl. 25. 08:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim válasza:
Az én "egyszerű" házi cicusom Acana Prairie-t kap. Mindenki megérdemli az egészséges tápokat és egy kis utánanézéssel rájössz majd, mi a legjobb neki :)
2013. júl. 25. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim válasza:

Utolsó vagyok: jajj csak a kérdésedet olvastam el, most néztem csak mit írtál alá. Sajnálom a helyzetedet, de nagyon értékelem,hogy nem szeretnél megválni tőlük, ezt nagyon becsülöm benned! Hidd el a szeretet mindennél fontosabb, azt nem lehet pénzen megvenni. Mikor még kislány voltam, hozzánk szökött egy kölyökkutya, befogadtuk,de még sose volt állatunk és én is kislány voltam ezért nem értettem hozzá hogyan kell etetni. Olcsó kaját kapott, végül az állatorvos mondta,hogy próbáljunk neki főzni(rizs, csirkemellcsont, zöldségek). A kutyám roti-németjuhász féle ami köztudottan nem él sokáig, de képzeld 15 éves és csak az éves oltásokra kell orvoshoz járnunk. Rengeteg ember mondta már, hogy a szeretettől él még mindig, hiszen látszik rajta, nagyon életrevaló! Persze azóta rengeteget utánaolvastam,és megadom mind a kutyámnak mind a cicámnak is a legmegfelelőbb tápot, de hidd el ennél vannak sokkal fontosabb dolgok is! Már az,hogy ide írtál azt bizonyítja mennyire törődsz velük és félted őket, nem lesz velük semmi gond.

Esetleg ez segíthet, a haziallat.hu-n rengeteg jó cikk van:


[link]

2013. júl. 25. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 A kérdező kommentje:
Mivel egyedül élek csak ők vannak nekem, eddig mindent megtudtam adni nekik, ezután sem akarom, hogy hiányt szenvedjenek.
2013. júl. 25. 12:10
 15/17 anonim ***** válasza:
Én tényleg jót akarok nektek,különben a drága minőségi száraztápból ha nagy kiszerelést veszel,úgy olcsóbban jössz ki,ráadásul ezekből jóval kevesebbel jól laknak a jószágok,és nem halmozódik fel a kis szervezetükbe a sok adalékanyag.....
2013. júl. 25. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:
Én a Lidl-ben szoktam ilyen pástétom félét venni a cicámnak,coshida márka,lazacos-nálunk 0.29 euro.Imádja,ebből bármennyit képes megenni..konzervvel már nem ilyen egyszerű.Hamar megunja őket,1 konzervet 3-4 napig eszik,nagyon finnyás.
2013. júl. 25. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim válasza:
Legfőképp macskatáp, de házikosztot is kap.
2013. júl. 29. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!