Kezdőoldal » Állatok » Macskák » A cicám vemhes (első) mit...

A cicám vemhes (első) mit tegyek hogy itthon fialjon?

Figyelt kérdés
2013. aug. 8. 10:13
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯
 41/104 A kérdező kommentje:

Semmi baj hogy félre írsz.



(FIGYI MEG TUDNÁD NEKEM MONDANI HOGY MIKOR FOG SZÜLNI).!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!



Egyre többet alszik meg egyre nagyobb a hasa.



SZERINTED MIKOR FOG SZÜLNI!!!!,MEGTUDOD MONDANI.

ÉS EGYRE JOBBAN MOCOROGNAK MEG RUGDOSNAK.


(PONTOSAN MEG TUDOD MONDANI HOGY MELYIK AZ A NAP AMIKOR SZÜLNI FOG!!!!!!!)


(csak hogy itthon legyek).Tudod van a cicáknak a hasa, és kétoldalt nagyon kemény neki.



(MITŐL LEHET EZ)!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!



MEG TUDOD MONDANI..



(MEGKÖSZÖNNÉM HA MINDEN KÉRDÉSEMRE TUDNÁL VÁLASZT ADNI, HOGY MITŐL VANNAK EZEK).!!!!!!!!!!!!!!


Köszönöm szépen a segítségedet.

2013. aug. 10. 17:42
 42/104 A kérdező kommentje:

Igaz ,hogy az én cicám ivartalanitott de különbenis KÖZÖD???


Na ezt miért írtad nem értem.Pedig te olyan kedves vagy mindenkivel és nekem miért írtad ezt.

2013. aug. 10. 17:49
 43/104 anonim ***** válasza:
Nem neked irtam hanem az előttem lévőnek. Az nem én voltam.
2013. aug. 10. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/104 anonim ***** válasza:
a 17:05-ösnek irtam. Ugyanis nem szeretem ezt az ivartlanitásos dumát.
2013. aug. 10. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/104 anonim ***** válasza:
A napokban megszül annyi biztos. De amit leirtál azok szerint 2 napon belül. Nem tudom dátumra megmondani ,hogy mikor. Vidd el dokihoz. Ultrahangon megnézi és ,majd megmondja ,hogy mikor szül.
2013. aug. 10. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/104 A kérdező kommentje:

Ja akkor meg nyugodtam hogy nem nekem írtad. NA figyi akkor elolvasod amit írtam felül


És akkor válaszolsz rá köszi

2013. aug. 10. 17:56
 47/104 anonim ***** válasza:
Amugy becsuktad a cicát valahova vagy kitaláltűl mást??? Ha igen akkor hová csuktad??
2013. aug. 10. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 48/104 A kérdező kommentje:

Én nagyon,nagyon,nagyon elvinném őt az orvoshoz ultrahangra, csak az a baj hogy ez nem tőlem függ hanem anyukámtól meg apukámtól hogy be visznek e,mert mi Hajdúbagoson lakunk és azért.



JA ÉS NAGYON ÖRÜLÖK HOGY A NAPOKBAN BIZTOS HOGY MEGSZÜL, MEG ANNAK ÖRÜLÖK NAGYON HOGY 2 NAPON BELÜL MEGFIAL!!!!

2013. aug. 10. 18:11
 49/104 anonim ***** válasza:
Jaaa... Nos nem feltétlenül kell elvinned. Csak ha gondolod. Kérdezd meg a szüleid.
2013. aug. 10. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 50/104 anonim ***** válasza:

Kozom, az kb.annyi, mint neked.

Milyen ivartalanitas duma? A tied ivartalanitott, itt meg arra biztatod, hogy ellesse csak???

Es mit csinal szerinted a kicsikkel?? Oke, egy databig atanyosak, aztan... azok is elkezdik az ellest.

Kulonben meg hogyan tudna megmondani barki is layatlanban, hogy mikor fog elleni egy macska? Nem vagyunk latnokok.

2013. aug. 10. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!