Kezdőoldal » Állatok » Macskák » A cicám vemhes (első) mit...

A cicám vemhes (első) mit tegyek hogy itthon fialjon?

Figyelt kérdés
2013. aug. 8. 10:13
 71/104 A kérdező kommentje:
Leget hogy ma szül mert odaát van a szomszédba és nyávogott meg keresett valamilyen helyet de (gyorsan ment)arra a helyre.DE HAZA HOZZA A KÖLYKÖKET.HA NETÁN MA SZÜLNE MEG!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!Addig láttam a amíg odaát volt a fa alatt de utána olyan gyorsan ment akkor is láttam a mikor gyorsan ment de utána már nem láttam.
2013. aug. 13. 07:28
 72/104 anonim ***** válasza:
Ha ma megszül a szomszédban akkor ,majd csak később 1 hónap múlva hozza elő őket.
2013. aug. 13. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 73/104 A kérdező kommentje:
Ja mégsem szült meg mert az előbb éreztem. KB MIKOR SZÜLHET MERT ANNYIRA NAGY A HASA HOGY CSAK NA !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!Meg tudod mondani kb mikor lehet várni a kicsike.
2013. aug. 13. 10:20
 74/104 A kérdező kommentje:
Az szeretném kérdezni hogy olvastam az interneten, hogy minden terhes cica reggelente hányik, de az enyém nem EZ BAJ HOGY NEM HÁNYIK REGGELENTE.
2013. aug. 13. 10:58
 75/104 A kérdező kommentje:

Nagyon nagy a hasa, meg tényleg többet alszik mint szokott, meg napközbe nem megy hova.Lehet hogy a napokban megszül.Az nagyon jó lenne.Még nem szült kb MIKOR SZÜLHET,HÁNY NAP MÚLVA SZÜL!!!!!!!!!!!!!!!!



MEG TUDOD NEKEM MONDANI HOGY MIKOR FOG KB SZÜLNI


el mondom mit tapasztaltam nála



Nagyon nagy a hasa,többet alszik,nagyon rugdosnak a kiscicák


SZERINTED MIKOR FOG FIALNI!!!!!!!!!!!!!!!!!!



MEG TUDOD MONDANI KB, HA MEG TUDNÁD MONDANI, AZT NAGYON MEGKÖSZÖNNÉM

2013. aug. 13. 12:34
 76/104 A kérdező kommentje:
Szia mikor írsz.Várom a válaszodat..
2013. aug. 13. 16:49
 77/104 A kérdező kommentje:
olvastam hogy amikor szül akkor előtte hullámzik a hasa ez igaz
2013. aug. 14. 09:46
 78/104 A kérdező kommentje:
Hahó mikor írsz válórom....!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
2013. aug. 14. 10:58
 79/104 A kérdező kommentje:
ott van a szekrény háta mögött,de már mióta ott van.LEHET HOGY JÖNNEK A KISCICÁK. Léci segíts hogy HA JÖNNEK MIT KELL TENNEM.
2013. aug. 14. 11:40
 80/104 A kérdező kommentje:

S.O.S a cicám hasa mintha hullámozna,

EZT OLVASTA EZT HOGY VEHETEM ÉSZRE HOL HULLÁMZIK NEKI A HASA KÉTOLDALT VAGY HOL.

2013. aug. 14. 12:19

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!