Kezdőoldal » Állatok » Macskák » A cicám vemhes (első) mit...

A cicám vemhes (első) mit tegyek hogy itthon fialjon?

Figyelt kérdés
2013. aug. 8. 10:13
 51/104 anonim ***** válasza:
Igen. Én sem tudom pontosan hogy mikor ellik de az elmondtak alapján 2 napon belül. Ja és én nem biztatom hogy ellese. De hát most mit birsz tenni?! Én is pártolom az ivartalanitást csak nem szeretem mikor csúnyán leszólnak valakit azért mert nem ivartalanitja a cicusokat...
2013. aug. 10. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 52/104 anonim ***** válasza:
Egyébként , elajándékozásról nem hallottál??? Ha meg nem kell senkinek akkor menhely.
2013. aug. 10. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 53/104 anonim ***** válasza:

Na, ez a felelotlen gondolkodas. Szerinted kinek kene macska, amikor pl.falun minden haznal van millio.

Menhely: nem is mindegyik fogad macskat, amugy meg fullon tele vannak. Nezd meg pl.az Illatos honlapjat, allandoan tele kidobott, leadott macskakkal. Akiket persze elaltatnak, mert senki nem viszi ki oket. Evek ota allatmento vagyok, tudom, mit beszelek.

2013. aug. 10. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 54/104 A kérdező kommentje:

Ezeket sem te írtad (remélem nem)köszönöm hogy megmondtad hogy kb. mikor fog elleni


MIÉRT MONDASZ NEKEM ILYENEKET,


Kozom, az kb.annyi, mint neked.

Milyen ivartalanitas duma? A tied ivartalanitott, itt meg arra biztatod, hogy ellesse csak???

Es mit csinal szerinted a kicsikkel?? Oke, egy databig atanyosak, aztan... azok is elkezdik az ellest.

Kulonben meg hogyan tudna megmondani barki is layatlanban, hogy mikor fog elleni egy macska? Nem vagyunk latnokok.

EZT TE ÍRTAD



Igen. Én sem tudom pontosan hogy mikor ellik de az elmondtak alapján 2 napon belül. Ja és én nem biztatom hogy ellese. De hát most mit birsz tenni?! Én is pártolom az ivartalanitást csak nem szeretem mikor csúnyán leszólnak valakit azért mert nem ivartalanitja a cicusokat...

EZT IS TE ÍRTAD



Egyébként , elajándékozásról nem hallottál??? Ha meg nem kell senkinek akkor menhely.

EZT IS TE ÍRTAD



Na, ez a felelotlen gondolkodas. Szerinted kinek kene macska, amikor pl.falun minden haznal van millio.

Menhely: nem is mindegyik fogad macskat, amugy meg fullon tele vannak. Nezd meg pl.az Illatos honlapjat, allandoan tele kidobott, leadott macskakkal. Akiket persze elaltatnak, mert senki nem viszi ki oket. Evek ota allatmento vagyok, tudom, mit beszelek.


EZT IS TE ÍRTAD.

2013. aug. 10. 19:17
 55/104 A kérdező kommentje:
Ja és legtöbbet a SZEKRÉNY háta mögé megy.MIT JELENT EZ.
2013. aug. 10. 19:47
 56/104 anonim ***** válasza:
Hogy oda fog elleni...az enyémmel is ez volt. Állandóan bement a gardrób-ba.
2013. aug. 10. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 57/104 A kérdező kommentje:
ok köszönöm a tanácsot szerintem nem lehet neki sok hátra a szülésből mert az előbb is ott volt.Most alvás közben nyögött egyet.
2013. aug. 10. 20:25
 58/104 A kérdező kommentje:
De legalább itthon fog elleni nem máshol.
2013. aug. 10. 20:34
 59/104 A kérdező kommentje:

Miert nem ivartalanittattad a cicadat??????

Most mit csinalsz majd 5-6 ujabbal, akik kozul ha monsjuk 3 lany, akkor fel ev mulva azok is vemhesek lesznek, es szulnek megint 5-ot, ami akkor mar majdnem husz macska, es igy tovabb??????



Jaaa... Nos nem feltétlenül kell elvinned. Csak ha gondolod. Kérdezd meg a szüleid.



Kozom, az kb.annyi, mint neked.

Milyen ivartalanitas duma? A tied ivartalanitott, itt meg arra biztatod, hogy ellesse csak???

Es mit csinal szerinted a kicsikkel?? Oke, egy databig atanyosak, aztan... azok is elkezdik az ellest.

Kulonben meg hogyan tudna megmondani barki is layatlanban, hogy mikor fog elleni egy macska? Nem vagyunk latnokok.



Igen. Én sem tudom pontosan hogy mikor ellik de az elmondtak alapján 2 napon belül. Ja és én nem biztatom hogy ellese. De hát most mit birsz tenni?! Én is pártolom az ivartalanitást csak nem szeretem mikor csúnyán leszólnak valakit azért mert nem ivartalanitja a cicusokat...



Egyébként , elajándékozásról nem hallottál??? Ha meg nem kell senkinek akkor menhely.



Na, ez a felelotlen gondolkodas. Szerinted kinek kene macska, amikor pl.falun minden haznal van millio.

Menhely: nem is mindegyik fogad macskat, amugy meg fullon tele vannak. Nezd meg pl.az Illatos honlapjat, allandoan tele kidobott, leadott macskakkal. Akiket persze elaltatnak, mert senki nem viszi ki oket. Evek ota allatmento vagyok, tudom, mit beszelek.



Azt hiszem a kérdező nem kért véleményt erről!!!

Igaz ,hogy az én cicám ivartalanitott de különbenis KÖZÖD???

Amugy ,meg szerintem ő is ivartalanitani fogja. Jó ha van az ivartlanitás előtt



MINDEGYIKET TE ÍRTAD!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

2013. aug. 11. 08:21
 60/104 anonim ***** válasza:
Nem mindegyiket...
2013. aug. 11. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!