Kezdőoldal » Állatok » Macskák » A cicám vemhes (első) mit...

A cicám vemhes (első) mit tegyek hogy itthon fialjon?

Figyelt kérdés
2013. aug. 8. 10:13
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯
 11/104 anonim ***** válasza:

A cicád egyen jó tápértékű eledelt. Ne whiskast vagy Friskiest vagy ilyen szupermarketos kajákat.

Rendelhetsz a Zooplus-ról vagy a Petnet-ről. Royal canin, Acana ,Happycat stb.

2013. aug. 9. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/104 A kérdező kommentje:
ok majd írok hogy mi van
2013. aug. 9. 14:09
 13/104 A kérdező kommentje:

Most nem tudom hogy mi van, de nagyon forgolódnak meg rugdosnak a kiscicák ez mit jelent, és tényleg egyre nagyobb a hasa, szerinted???Meg többet alszik mint szokott.Az előbb éreztem hogy az egyik megfordult,egyre jobban rugdosnak.Meg nem szereti ha a hasát megnézem hogy a kiscicák rendben vannak-e.Lehet hogy lassan megszül?

HA TUDSZ NEKEM ERRE VÁLASZT ADNI, úgy mint az előbb azt megköszönném.És egyre jobban növekszik neki kétoldalt a hasa.És az mit jelent hogy egyre jobban csóválja a farkát.Alvás közbe forgolódik.Meg kétoldalt a hasánál ott kemény neki.Meg magába dorombol.Bocsi hogy ilyen sokat ismétlek (szavakat).

2013. aug. 9. 15:24
 14/104 anonim ***** válasza:

Ha dorombol és nem engedi ,hogy a hasához nyúlj az azt jelenti ,hogy már fájásai vannak.

Ugyanis a macskák nem csak akkor dorombolnak mikor jól érzik magukat. Ha fáj nekik valami akkor is dorombolnak mert az megnyugtatja őket. Előfordul ,hogy vajúdás közben is dorombolnak.

2013. aug. 9. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/104 A kérdező kommentje:
De szerinted mikor szülhet.De egyre többet rugdosnak meg mozognak mit jelent.
2013. aug. 9. 16:45
 16/104 anonim ***** válasza:
Ma hajnalban vagy késő este de abszolut nem biztos...A tapasztalataim alapján mondtam amit mondtam...
2013. aug. 9. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/104 A kérdező kommentje:
Lehet hogy ma megszül vagy ez biztos hogy megszül.
2013. aug. 9. 16:53
 18/104 A kérdező kommentje:
Azért kérdezem ilyen sokat hogy mikor fog szülni mert fel akarok készülni nem akarlak ezzel idegesíteni.
2013. aug. 9. 17:01
 19/104 anonim ***** válasza:
Á!!Nem idegesitesz!!Én bármikor szivesen válaszolok bárki kérdésére. De okvetlen irj ha kérdésed van. DRUKKOLOK AZ ANYUKÁNAK!!!
2013. aug. 9. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/104 anonim ***** válasza:
Amugy igen.Lehet ,hogy megszül. 80% ,hogy még ma este vagy hajnalban megszül. 5% ,hogy elvetél ,5% ,hogy probléma lesz ,10% ,hogy holnap szül meg.
2013. aug. 9. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!