Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Miért utálják egy csomóan a...

Sonny8 kérdése:

Miért utálják egy csomóan a cicákat?

Figyelt kérdés
Nem értem hogy nagyon sokan utálják a macskákat, mindenki kutya párti. Én mindkettőt nagyon szeretem de hogy nem szerethetik a macskákat? :'( Nagyon sokat lehet rajtuk nevetni és olyan édesek amikor a kis buta fejükkel bújnak a simiért.

2015. nov. 27. 21:24
1 2 3 4
 11/35 anonim ***** válasza:
0%
Én nem szeretem a macskákat, mondjuk a kutyákat se. Mindneki azt tart amit akar, de engem ne akarjanak meggyőzni, hogy mekkora fa*szaság màr..
2015. nov. 27. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/35 anonim válasza:
34%
Én nem utálom őket, de nem is szeretem mert nem ragaszkodik úgy mint a kutya,én inkább kutyás vagyok és ezért tatok inkább kutyát mint macskát.
2015. nov. 27. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/35 anonim válasza:
100%

Én totálisan odavagyok a macskákért, mert:

-kicsik

-szőrösek

-nem büdösek

-hosszú cicafarkuk van, amit édesen tudnak tekergetni :D

-gyönyörűek, egyszerűen jó rájuk nézni

-sokkal jobban mutatnak minden grafikán, animáción, kis rajzon, mint a kutyák :D

-nagyon "erős a jellemük" ; lehet, hogy hülyeség ilyet mondani egy állatra, de ahogy az egyik előző válaszoló leírta: a macskák nem mennek pitizni az emberhez. Csak akkor csinálnak valamit, ha ők akarják, önállóak, méltóságteljesek, ravaszak, de tele vannak szeretettel, nagyon lököttek, és ugyanúgy, mint pl. a kutyák, nagyon vigyáznak a kölykeikre. Nagyon függetlenek, és azt csinálják, amit akarnak, és igen, lopkodnak és néha pofátlanok, de annyi szeretetet tudnak adni, ami a mi négyfős családunknak is elég. Ezt úgy mondom, hogy van itthon egy fajtatiszta németjuhászunk és négy macskánk. :D Azt még hozzá kell tennem, hogy a kutya sokkal többet lopkod, mint a macskák, de ezerszer értelmesebb is tőlük. Ez nem ide tartozik, de akkorákat tudok annak a hülye kutyának nevetni, amikor apa után lohol mindenhová, mert ő neki az "istene". :DDD

2015. nov. 27. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/35 anonim ***** válasza:
75%

Én minden állatot szeretek, kutyát, macskát, lovat, hörcsögöt, nekem mindegy, csak állat legyen. :)

Az embereket viszont utálom.

2015. nov. 27. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/35 anonim ***** válasza:
Jó kérdés, én is inkább kutyás vagyok, mert nem vagyok az az otthonülős típus, és szeretem, hogy a kutyáim eljönnek velem túrázni, de a macskákat is nagyon bírom, hamarosan szeretnék én magam is tartani.
2015. nov. 27. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/35 anonim ***** válasza:
46%

mert hülyeségeket beszélnek róluk, leginkább.


és a legfőbb indok: mert a cicák nem nyalnak segget, ki kell érdemelni a szeretetüket, nem pitiznek, mint a kutya. a cica szeretetéért meg kell dolgozni, s neki te nem vagy főnök, nem csinál meg minden hülyeséget, csak mert az ember elvárja tőle.


(ezért az én véleményem szerint sokkal okosabb, mint a kutya. nem hódol be..)


a 12 éves lány meg buta (de mit is várjunk tőle), az én cicám nem lop ételt, meg nem is ver le semmit.

2015. nov. 27. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/35 anonim ***** válasza:
100%
Én az embereket utálom. Titeket is.
2015. nov. 27. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/35 A kérdező kommentje:
Én a macskákat jobban szeretem és ezért az előző osztályomban mindig csúfoltak, azt mondták a cicák nyomorékok és hülyék, meg azt hogy macskás öregasszony leszek. :(( Meg sokan arra hivatkoznak, hogy felmegy olyan helyekre ahova nem szbad, kaját kunyizik meg ilyenek. De meg lehet neki tanítani hogy ne csinálja ezeket a dolgokat. A kutyák is szokták ha nem tanítják meg nekik de persze ha egy kutya kunyerál kaját akkor az 'cuki' légyszi ne utáljátok a cicákat :3 olyan cukik és szőrösek
2015. nov. 27. 22:19
 19/35 anonim válasza:
én is szőrös vagyok :D
2015. nov. 27. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/35 anonim ***** válasza:
21%

Mert szétszednek mindent,felugrálnak minden hova,kukáznak,lelopják a káját az asztalról,kaparják az ablakot,csak akkor rendesek ha kaja van nálad.

Kihasználnak...

2015. nov. 27. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!