Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Miért utálják egy csomóan a...

Sonny8 kérdése:

Miért utálják egy csomóan a cicákat?

Figyelt kérdés
Nem értem hogy nagyon sokan utálják a macskákat, mindenki kutya párti. Én mindkettőt nagyon szeretem de hogy nem szerethetik a macskákat? :'( Nagyon sokat lehet rajtuk nevetni és olyan édesek amikor a kis buta fejükkel bújnak a simiért.

2015. nov. 27. 21:24
1 2 3 4
 21/35 anonim ***** válasza:

Az enyém még soha nem lopott kaját, de a régi cicáink se.

Asztalra se járkálnak.

S nem a kajáért szeret, tesóm etette, níg én elutaztam, mégse szerette meg (a cica a tesómat, tesóm szereti a cicát).

2015. nov. 27. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/35 anonim ***** válasza:
20%
Úgy látszik ez örök ellentét marad. Én macska 🐱 párti vagyok. A kutyákat nem annyira bírom (főleg amikor az idióták sétáltatjak a dobbermant a parkba póráz nélkül...) de nem fogom azokat megszolni akik kutyások. Ez megint az emberi ostobaság egy része, hogy mindenki beszól mindenkinek...
2015. nov. 28. 07:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/35 anonim ***** válasza:

Látom itt aki nem macskabolond le van pontozva....hogy lehettek Ennyire egységsugarúak, kesves ujjacska nyomkodók?

Nekem nem a macskákkal van bajom, kutya mellett van is egy, de látom nem jött át a válaszom (2.).

Én meg azokat az embreket utálom, akik képtelenek másokat elfogadni, aztán egy anonim oldalon kérdez, majd azzal vesz elégtételt hogy lepontoz neki nem tetsző válaszokat.


Ja és nem közhelyeket kellene puffogtatni egyik állat szeretem-nem szeretem dolga mellett.

2015. nov. 28. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/35 A kérdező kommentje:
én senkit nem pontoztam le..
2015. nov. 28. 12:26
 25/35 anonim ***** válasza:
Elsősorban nem kutyákat, macskákat utálják az emberek, hanem a gazdáikat.
2015. nov. 28. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/35 anonim ***** válasza:

Utolsó, ez nem igaz.

S bizony olyat sokkal ritkábban hallani, hogy valaki utálja a kutyákat, de cicát szereti, mint fordítva.

2015. nov. 28. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/35 anonim ***** válasza:
A kutyákat azért imádják annyian, mert bármit megtesznek azért, hogy a társaságba tartozhassanak. A macska ezt nem teszi meg, hanem tovamegy, ha valami nem tetszik. És én nem pontoztam le senkit. Aki a kutyt szereti, szeresse azt. 😋
2015. nov. 28. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/35 anonim ***** válasza:
Kutyákat sem imádják. Két kutyánkat mérgezte meg a szomszéduk. 😭😭 én nekem befogadott cicám is volt,és most egy saját a kutyákat is szeretik meg a macskákat is 😁
2015. nov. 28. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/35 anonim ***** válasza:

#26-al egyetértek, a gazdákkal van baj.

Én macskapárti vagyok, és nem rajongok az ebekért az oka pedig a gazdák viselkedése.

Parkban is rohant már hozzám oda kutya, barátságos volt de nem akartam vele játszani, a nyálát sem akartam magamon látni. Amikor vonakodva elhúzódtam megjelent a gazdi és jött a szokásos: nem bánt, nagyon aranyos, csak játszani akar duma. Oké akarjon, csak ne velem, ne rám ugráljon fel a koszos mancsával és ne engem nyaljon meg.

Egy macskát ha lerakok, vagy távolságtartóbb vagyok vele akkor leesik neki, hogy nem vágyom a társaságára. És nincs mellette olyan gazdi sem aki megakar győzni arról, hogy milyen aranyos.

Nem nagyon jártam még olyan macskás házban ahol ráakarták volna erőltetni az emberre, hogy simogassa, vagy játsszon az állattal. Ellenben ha nem szívleled egy kutya viselkedését akkor a gazdik megakarnak győzni arról, hogy miért is kéne foglalkoznod a kis kedvencükkel és szívtelennek vagy bélyegezve amiért nem rajongsz a szőrös gyerekükért.

2015. nov. 29. 03:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/35 anonim ***** válasza:
Öcsémnek is ez a baja, kutya izgága, ugrál, nyalogaz, cica tartózkodóbb idegenekkel.
2015. nov. 29. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!