Kezdőoldal » Állatok » Macskák » A macskámat elütötte egy...

A macskámat elütötte egy autó! Vigasztalhatatlan vagyok, és nem értem, hogy lehetnek ilyen utolsó, aljas, szemétláda sofőrök? Miért nem tudott fékezni, ennyire nem számít neki egy kisállat élete?

Figyelt kérdés
Fel vagyok háborodva! Rettenetesen szíven ütött, hogy kiscicámat elgázolták. Ki vagyok borulva és pillanatnyilag utálok minden autóst! Nem hiszem el, hogy az emberek ilyen szemetek! Hogy kaphat egyáltalán egy ilyen állat jogosítványt?! Nem ismeri a féket? Miért nem tudott megállni?? Nagyon felzaklatott ez az egész eset! Annyira dühös és szomorú vagyok... :(((

2016. jún. 10. 15:57
1 2 3 4
 31/32 anonim ***** válasza:

Hat akkor en mennyire lehetnek felháborodva amikor vagy 10 macskákat az autó ütötte el !

Es nem baj mert en vagyok a hibás hogy kiengedtem

Volt olyan hogy kaját vittem nekik Es az egyik kiment az útra Es elütöttek

Olyan macskám is volt akit megmergeztek

Falun lakok ( igaz nagy falu mert 2000-ren laknak ott) de Azert a főúton lakok Es ott Azert sok kocsi van mert azon az úton át kell mnni ha elakarsz jutni nyíregyházára !

De mindegy en sajnálom a Cicad de Mostmar nem tehetünk ellene semmit

2016. jún. 11. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/32 anonim ***** válasza:
78%
Ahogy utsó mondja. Falun a macska fogyóeszköz.
2016. jún. 12. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!