Kezdőoldal » Utazás » Európa » Magyarország-London közti...

Al_l kérdése:

Magyarország-London közti fuvart tudtok?

Figyelt kérdés
Londonba készülök kiköltözni, mivel több csomaggal plusz háziállattal megyek, így csak az autóval való kijutás jöhet szóba. Tud esetleg valaki olyan megbízható fuvarozót aki szállít kisállatot is?

2013. febr. 26. 15:49
 1/3 anonim ***** válasza:

Arva Trans, mi nagyon sokat "hasznaltuk" oket, eleg rugalmasak es meg lehet veluk beszelni az allatot is szerintem.


arvatrans.com

2013. febr. 26. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Nézz körül vagy adj fel hirdetést telekocsin, oszkáron, hátha megy ki valaki Londonba,akihez csatlakozhatnál.
2013. febr. 26. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Rengeteg fuvarceg van mar. Csak beguglizod es kidobja. Amugy minis az arvatrans-t hasznaltuk, ha kellett de ok nem foglalkoznak szemelyszallitassal. Kisebb cegek szoktak maguk utan kotni plusz utanfutot. Szerintem neked egy ilyen lenne jo. A Peter utitarsrol hallottam, akik ilyenek. Biztos meg lehet az allatot is beszelni veluk.
2013. márc. 3. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!