Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Jogosan vöröslenek a szemeim...

Jogosan vöröslenek a szemeim a dühtöl?

Figyelt kérdés
Ma jöttem hazafelé,(tőlem kb 300m-re van egy rendelő, amit nem kívánok meg evezni)és már majdnem haza értem, mikor a szemem láttára el gázoltak egy cicát, borzalmasan nézett ki de még vergődött, gyorsan felkaptam pár perc alatt oda értem a rendelőbe, senki nem volt, úgyhogy élből be vele, de addigra elpusztult. Na és itt kaptam rohamot. Kifizetteték az ügyeleti díjat velem, úgy hogy tisztában voltak vele, nem az én cicám és mivel ott hagytam a tetemet azt is 11 ezret fizettem.....ja és nem kérek senkitől gloriát a fejem fölé!!!!! De ti berágtatok volna?

2017. márc. 11. 21:33
1 2 3 4
 21/33 anonim ***** válasza:
De ha már semmit nem csinált vele a doki mert elpusztult, akkor mégis mit fizettél ki? Mi volt a számlán?
2017. márc. 12. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/33 anonim ***** válasza:
Az ügyeleti díjat és a tetem otthagyását.
2017. márc. 12. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/33 anonim ***** válasza:
Ezt írta a kedves kérdező. Nem olvastad?
2017. márc. 12. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/33 anonim ***** válasza:
Én biztos nem fizettem volna, az ügyeleti dijjukat bekaphatták volna a tetemet esetleg el vittem volna, ha rá érek elásom, ha fáradt vagyok, vissza ahol volt kb.
2017. márc. 12. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/33 anonim ***** válasza:
Érdekes dolog. Szerintem nem jogos, valami tanú kisboltos bárki aki látta..hogy mi történt?
2017. márc. 12. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/33 anonim ***** válasza:
Valóban elsiklottam az ügyeleti díj fölött, de mivel gyakorlatilag SEMMILYEN kezelést nem eszközöltek az állaton, nem tartom jogosnak a felszámolását. A tetem otthagyása más tészta, de én etikátlannak tartom ezt a hozzáállást az állatorvos részéről, saját állatot ilyen helyre nem vinnék, az tuti...
2017. márc. 12. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/33 A kérdező kommentje:
Sziasztok. Sajnos szemtanu nem volt, illetve az autósok a fő uton, de ugye ők nem mérvadóak. Én is hülye voltam, hogy ott hagytam az állatot, rá kérdeztek én igent mondtam, nem gondoltam, hogy fizetnem kell bármiért is.
2017. márc. 12. 16:01
 28/33 anonim ***** válasza:
21%
kellett neked höskodni, meg is erdemled, nem ér ennyit egy macska élete.
2017. márc. 12. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/33 anonim ***** válasza:
91%

Nem tudom mit rugóztok mindenféle erkölcsön meg etikán.. miért látna el bárkit is ingyen az állatorvos? Fizeti az alkalmazottakat, a helyiséget, az infrastruktúrát, a járulékos szolgáltatásokat (tetemek elszállíttatása), stb.. miért kéne átvállalnia egy döglött állat költségeit attól, aki azt hozzá behozta??? Hm?

Nem volt kötelező a rendelőbe menni a döglött állattal. A kérdező sajnálja a saját pénzét, de az orvosét már ő is nyugodtan költené.. hogy is van ez?

2017. márc. 12. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/33 anonim ***** válasza:

Utolsó, leülhetsz egyes.

Látom te is funkcionális analfabéta vagy. Nem csinált vele semmit, akkor mi is került neki pénzbe?

Az még jogos, ha a tetem átvételéért felszámol valamit, de az is csak akkor ha megmondja hogy itthagyhatod, vagy elszállíthatod magad.


Az üzletben is vannak bizonyos szabályok amit nem betartani nem jogosság kérdése, hanem kicsinyesség.

De látom mindig akad aki helyesel az ilyeneknek, ezért tart ott az ország ahol. Bármilyen tróger mellett akad aki kiáll.

2017. márc. 12. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!