Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Jogosan vöröslenek a szemeim...

Jogosan vöröslenek a szemeim a dühtöl?

Figyelt kérdés
Ma jöttem hazafelé,(tőlem kb 300m-re van egy rendelő, amit nem kívánok meg evezni)és már majdnem haza értem, mikor a szemem láttára el gázoltak egy cicát, borzalmasan nézett ki de még vergődött, gyorsan felkaptam pár perc alatt oda értem a rendelőbe, senki nem volt, úgyhogy élből be vele, de addigra elpusztult. Na és itt kaptam rohamot. Kifizetteték az ügyeleti díjat velem, úgy hogy tisztában voltak vele, nem az én cicám és mivel ott hagytam a tetemet azt is 11 ezret fizettem.....ja és nem kérek senkitől gloriát a fejem fölé!!!!! De ti berágtatok volna?

2017. márc. 11. 21:33
1 2 3 4
 31/33 anonim ***** válasza:

29#


Akkor látogass meg, szivesen látlak a műhelyemben. Nem csinálok neked semmit, és fizetsz 4000 forintot. Még vállon is veregetlek ennyiért.


Vagy csak akkor oké, ha mást húznak le?

2017. márc. 12. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/33 anonim ***** válasza:
#31: gondolom autószerelő vagy.. tudom, hogy a kifizetett 4 ezerért nem csinálsz semmit, nem is kell mondanod. Szerintem már voltam is nálad néhányszor.. :P
2017. márc. 12. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/33 anonim ***** válasza:

32#

Nem, villamosmérnök vagyok, és csak hobbiműhelyem van, de 4000 forintért bármit képes vagyok nem megcsinálni.

Ha van egy rossz számítógéped, akkor 4000-ért nem csinálom meg.


De széles a skála, szóval ha autót akarsz nem megcsináltatni, akkor is egységár van nálam. Szóval komplett motor nem cserét is kaphatsz ennyiért. :)

2017. márc. 12. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!