Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Kétségbe vagyok esve, vmit...

Kétségbe vagyok esve, vmit nagyon elrontottam?

Figyelt kérdés

A helyzet, hogy szeretnék egy cicát már egy jó ideje. Találtam is hirdetést a jófogáson, ingyen elvihető kiscicák. Írtam a hirdetőnek, meg is volt beszélve, hogy az egyik az enyém lesz. Azt mondta, hogy hétfőn mehetnék érte, mert már elkezdett enni. Az egész úgy tűnt, hogy csak rám akarja tukmálni mindenáron. Viszont a cicus még csak 3 és fél hetes, ezért mondtam, hogy még nem szeretném elvinni, mert még pici és hogy két hét múlva nem-e lenne jó. Megnézte az üzenetemet, viszont nem válaszolt 3 napja. Közben találtam másik hirdetést, szintén ilyen falusi macska kölykei kerestek gazdit. Lebeszéltem vele, mert a másik nem írt viszont látta, ezért úgy gondoltam, biztos odaadja másnak, aki elviszi ilyen piciként. Ez a második hirdető nagyon kedves volt, 2x megkérdezte, hogy tuti kell-e meg küldött képeket és mesélt róluk, meg minden. És ő 10 hetesen adja oda, mert azt mondta, hogy addig még az anyjukkal kell lenniük. Sokkal szimpibb is.

Na de erre írt az első, hogy akkor mikor jövök a kiscicámért? És most nagy a baj, nemtudom mit mondjak neki. Vmelyiket le kell mondanom. De nemtudom melyiket, azt hittem az első már nem is foglalkozik velem, erre egy hét múlva írt. Most mit tegyek? Segítsetek légyszi! És bocsánat, amiért hosszú lett:(



2017. máj. 14. 21:39
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
Tarts ki az elhatározásod mellett, és a 2. cicát hozd el. Az elsőnek meg mondd meg, hogy ne próbáljon érzelmileg zsarolni, másrészt 8 hetes kor előtt eleve törvénytelen és etikátlan is elválasztani a kölyköt az anyjától. Ne hagyd magad zsarolni. Fejezd be az első illetővel a kommunikációt a továbbiakban.
2017. máj. 15. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 A kérdező kommentje:
Oké, de ugye csak rám akarja tukmálni, de valójában nem fogja bevinni a menhelyre?://
2017. máj. 15. 18:27
 13/15 anonim ***** válasza:
Nem viszi be, mert azért fizetni kell. Ha ekkora szemét sajnos inkább szélnek ereszti valahol. Ettől függetlenül a másodikat válazd. Ha hosszú távra egy egészséges cicát szeretnél magadnak. Alapítványokat esetleg felhívhatsz, hátha elviszi s valamelyik tőle s tudnak neki pótmamát biztosítani.
2017. máj. 15. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:

Ne hagyd magad, csak zsarolni akar. Ha már ekkora szemét hogy nem ivartalanítja a macskáját és vállalja a kölyköket akkor egye meg amit főzött. Főleg ha még ilyen bunkó is. Jól mondják az előttem szólók, nem fogja bevinni mert egyrészt nem lesz bőr a képén hozzá, másrészt valószínűleg be sem veszik tőle, meg hát ez macera már. Csak rád akarja tukmálni.

Ne hagyd magad mert neked lesz több bajod vele, ne is reagálj már semmit neki szerintem.

2017. máj. 15. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 A kérdező kommentje:

Köszönöm a segítő válaszokat, többet nem írok neki, letiltottam az üzeneteket.

Nem értem miért van neki cicája, ha nem ivartalanítja és a felelősséget sem vállalja a picinye után:/

2017. máj. 15. 22:25
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!