Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Jól tettem, hogy elaltattam?

Jól tettem, hogy elaltattam?

Figyelt kérdés
Megmérgezték a macskámat. Nagyon le volt gyengülve, nem igazán tudott már lábra állni és folyt a fenekéből a vér. 2x voltunk vele infúzión meg kapott szurikat, vitamint de nagyon szenvedett. A doki azt mondta, hogy ő még próbálkozna vele de én már úgy éreztem nincs remény. Egy picit ivott a vízből még előző este meg néha dorombolt de utána meg eltorzult hangon nyávogott szegény és olyan furcsán feküdt azt hittem nem is marad meg reggelig. Most lelkiismeretfurdalásom van, hogy talán mégsem kellett volna elaltatni. Tudjátok olyan dolog ez, hogy néha sajnos az orvos is azért mondja, hogy próbáljuk még mert az neki pénz de nem tudom, hogy ez a doki milyen ebből a szempontból. Szerintetek vajon jól tettem vagy innen van még visszaút?
2010. máj. 17. 13:21
1 2 3 4
 21/40 A kérdező kommentje:
Köszönöm a sok választ, azt hiszem megnyugodtam de biztosan eltart még egy darabig amíg fel tudom dolgozni, hogy nekem kellett meghozni ezt a döntést. Sokat segít hasonló történeteket hallani. Ismerősök között is hallottam már olyat, hogy a doki bíztatgatta őket aztán szegény állat hosszú kínszenvedés után halt meg. A macskám halálát nem tudom mikor fogom tudni feldolgozni. Még csak 5 napja történt. A másik ami borzasztó, hogy valaki szándékosan megmérgezte, ebben biztos vagyok. Ezért nem is lesz több macskám amíg itt lakom.
2010. máj. 17. 16:08
 22/40 anonim ***** válasza:
100%
Ha szereted a cicát, lehet másik, csak tartsd bent a lakásban. Ha nem ismeri meg a kinti világot, remekül eléldegél bent is. Sokan egyáltalán nem engedik ki a cicájukat a várható bajok miatt, mint elütés, kutya támadás, mérgezés.
2010. máj. 17. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/40 anonim ***** válasza:
0%
nem tetted jól megölted azt az állatot aki neked fontos volt te egy gyilkosvagy még sokat dughatott volna az a macska ha felépül de te nme engedted inkább halálra ítélted
2010. máj. 17. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/40 anonim ***** válasza:
100%
Ma 15.33 Téged is el kellene altatni!!!!!!!!!!
2010. máj. 17. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/40 anonim ***** válasza:
78%
bocs 31
2010. máj. 17. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/40 anonim ***** válasza:

Szia!Ma 16.05 vagyok

Ne félj másik macskát tartani.Én a leírt eset után pár hónappal kaptam két picurkát.Ma már 6 évesek.Nem törvényszerű,hogy megismétlődik a dolog.

2010. máj. 17. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/40 anonim ***** válasza:

Beteg ember vagy te utolsónak író.

Gondolom, élőben nem volna merszed szemtől-szemben ilyen kijelentést tenni.

Sokan kihasználják az internet adta arctalanságot. Te is.

2010. máj. 17. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/40 anonim ***** válasza:

18.30-as vagyok. Nem gondoltam, hogy amíg írok, más is beír.

Természetesen a 17.31-esnek szántam a beírásomat.

2010. máj. 17. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/40 anonim ***** válasza:
100%
Jól tetted! Tényleg jobb neki meg minden, de ezt már előttem leírták. Volt egy cicám, egyik napról a másikra legyengült, bevizelt és minden ehhez hasonló. 2 doki is megvizsgálta, mind azt mondta hogy meg fog gyógyulni, ezért még napokig hagytuk szenvedni és örültünk ha felkelt néha, de sajnos fájdalmak közepette pusztult el :(. Ha visszacsinálhatnám, valószínűleg elaltatnám minthogy halljam ahogy keservesen sír az utolsó perceiben.
2010. máj. 17. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/40 anonim ***** válasza:
azt a kutyát viszont nem kellett volna elaltatni amelyik még evett és futkosott. az volt a rossz döntés!
2010. máj. 18. 08:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!