Kezdőoldal » Állatok » Macskák » A cicának le lett vágva a...

A cicának le lett vágva a körme és picit vérzik és most össze vissza ugrál és fél és támad megoldás?

Figyelt kérdés

Szóval a barátnőm levágta a cicának a körmét körülbelül a felét de két lábánál kicsit vérzik.

Össze vissza rohangál és nyávog És mintha meg lenne bolondulva.

Én mondtam a barátnőmnek hogy ne vágja le és Vigyük el orvoshoz De már türelmetlen volt hogy állandóan belekapaszkodik A lábába. Szóval most nem tudom mit kéne csinálni össze vissza rohangál ugrál és megtámadja a barátnőmet de Engem nem.

Le fertőtlenítettük a sebét.

( én nem tudtam hogy le akarja vágni előtte én mondtam neki hogy vigyük el orvoshoz)


Nagy baja lehet a kiscicának vagy magától ki fog nőni?



2017. okt. 20. 20:08
1 2 3
 21/21 anonim ***** válasza:

Mármint emberi körömre való csipesszel? Macska karomvágó ollóval kell macskakörmöt vágni, a csipesz csak töri a körmöt nem vágja, ez is okozhatta a vérzést. A macskák körme teljesen más, mint az emberé, emberi körömvágó csipesz nem alkalmas erre! Párszáz forint, nem valami nagy összeg... állatorvosi patikában, állateledelesnél, netről lehet venni. Én is vágom a cicám körmét és ilyen SOSEM fordult még elő, hogy vérzett volna neki, vagy idegesen szaladgált volna utána. Szegény cica :( Ne legyetek máskor ilyen felelőtlenek, mindennek alaposan olvassatok utána a cicával kapcsolatban!

Így kell macskakörmöt vágni amúgy: https://www.youtube.com/watch?v=99PtaOQbBIY

2017. dec. 1. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!