Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Hogyan lehet megtanítani egy...

Hogyan lehet megtanítani egy macskát, hogy ne bántsa a gyereket, meglehet egyáltalán?

Figyelt kérdés

Menhelyi cica, felnőttekre soha nem támad csak a kicsikre(9honapos, 4éves). Van, hogy szó szerint vadászik rájuk. Meglapul és rájuk ugrik. Ilyenkor jól rákiabálok, anyum rá is csapott már mikor ő vigyázott rájuk, de csak csinálja.

Mit lehetne tenni? A picinek a kis arcát karmolta meg. Párom már szaműzné a macskát.

Van valami módszer?



2018. ápr. 12. 18:04
1 2 3 4 5
 41/45 anonim ***** válasza:
54%

37%-os: "Jólvan, hülyék vagytok, hagyjuk a témát, léptem"


10 perc múlva: [link]

2018. máj. 6. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/45 anonim ***** válasza:
23%
Tudod, hogy mit jelent az idézõjel? Mert nem úgy néz ki. ^^
2018. máj. 6. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/45 anonim ***** válasza:
65%

Tömören összefoglaltam a lényeget.


Sajnos nem tudok minőségi vitát lefolytatni olyannal, akinek akkor is problémát okoz kiönteni egy bakancsból a vizet, ha annak a talpára van írva az instrukció, mert annyi ész van a fejében, mint az én könyökömben :)

2018. máj. 6. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/45 anonim ***** válasza:
18%
Ja, és ezt a a bizonyos 84-es mondja, aki pontosan 8 egyértelműen megfogalmazott, tök érthető mondatot nem volt képes értelmezni, ráadásul váltig állítja, hogy a legundorítóbb állatfaj (az ember) élete fontosabb bármely másik állaténál, de hiába kérem, megindokolni nem hajlandó. (Ja bocs, nem tudja. :))
2018. máj. 6. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/45 anonim ***** válasza:
18%
Az pedig, hogy bármely élet fontosabb egy másiknál, már önmagában nevetséges, primitív, undorító, és végül a legostobább gondolkodásmód, bár ezt szerintem egy ilyen "sárga lapos" ember sem gondolhatja komolyan. :)
2018. máj. 6. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!