Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Mivel gyógyíthatom meg?...

Mivel gyógyíthatom meg? Megmérgezte a szomszéd a kiscicáimat.

Figyelt kérdés

Tegnap délelőtt észrevettük, hogy az oldalán fekszik az egyik kiscica és mintha meghalt vna.. nyitott szem, mozdulatlanság. DE lélegzett. Felvettem és lógott mindene, nem tartotta magát. Aztám apukám foglalkozott vele és az utána észrevett 1ik ugyanilyen állapotú tesójával. Tejecskét próbált adni nekik, ittak is belőle kicsit. Ha nem voltunk ott velük, elmásztam, pedig ha kint vtunk nagyon nem úgy tűntek, mint akik képesek felállni:( Elbújik ahol nem látjuk (félek, hogy az "ne láss drága gazdim meghalni, ezért elbújok meghalni"- féle szabály miatt mászik arrébb.

Ma reggel lejöttem hozzájuk és az egyik keservesen kezdett el nyávogni, elindult, de mintha nem látna, ment neki mindennek koordinálatlanul a fejecskéjével. Szerettem vna adni neki enni, de nem hagyta ment tovább és keservesen sírt. Olyan kis vékonynak tűnik és félek:(


4en tesók, és anyukáján kívül még 2 nagyobb cicánk van. 4es Ikerházban lakunk ahol a bejáró közös, mi lakunk a 2. lakásban és a többiek autóval járkálnak és most kezdte őket zavarni a 3hónapos picikéink nemtörődömsége(ki kell szállniuk az autóból elhessegetni a cicákat,h ne üssék el őket)


2010. jún. 19. 08:29
1 2 3
 21/25 anonim ***** válasza:
41%

Igen azt gondolom !

Nekem is van egy 18 hetes Vörös kandúrom aki ivartalanítva van , és lakásban és kint is él !

De ha tudnám hogy évente 3-4-5 kismacska meghal miattam , nem hozok újakat minden évben ! Hanme tartok 1-et , ami szoba cica , és ha ki is engedem akkor kimegyek vele !!


Az enyém is beteg lett, tüdőgyulladást kapott , 41 fokos láza volt , és nem ide írtam be hogy mit csináljak hanem azonnal hívtam az állatorvosom és kapott inyekciót , mára már szinte semmi baja ! Ma is jön a Dokim , holnap is !

Ha nem talál nála semmit , akkor majd 1 hét múlva jön ellenörzésre ! Melette van 5 kutyám és még sok állatom (hörcsög, tengeri malac, papagály , stb.... ) De nekem első az állatorvos !!!!

2010. jún. 20. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/25 anonim ***** válasza:

"ha tudnám hogy évente 3-4-5 kismacska meghal miattam , nem hozok újakat minden évben ! Hanme tartok 1-et , ami szoba cica , és ha ki is engedem akkor kimegyek vele !!"


Teljesen egyetértek!!!

2010. jún. 20. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/25 anonim ***** válasza:
75%
Szerintem ez nem szeretet hanem önzés.Te magad írtad hogy eltünnek.Mit gondolsz hová???????Megmondjam ?MEGHALNAK!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!Ne haragudj de dühitő hogy amikor az Illatos úton naponta halnak meg cicák miért nem ivartalaníttattják az emberek az állatkáikat.Nekem is van cicám bent a lakásban és a szomszédaimnak semmi problémát nem okoz ,sokan azt sem tudják hogy létezik.
2010. jún. 20. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/25 A kérdező kommentje:
oké, kössz a válaszokat.
2010. jún. 20. 17:49
 25/25 anonim válasza:

Szia! Gyorsan vidd orvoshoz! Nekem volt sajnos olyan szomszédom aki légpuskával lőtte ki a macskám szemét de pl.: a kutyáinknak is dobott át mérgezett húst de azt "hál' Istennek" nem ették meg csak azt a kaját amit tőlünk kaptak. :s Igen sajnos vannak ilyen emberek de ez még mindig a (kissebség) műve!

13/L

2010. jún. 25. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!