Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Ez így nagyon gáz? Szerintetek...

Ez így nagyon gáz? Szerintetek rossz ember vagyok emiatt?

Figyelt kérdés

Másfél éve lett két kiscicám(találtam őket), nagyon picik voltak és én nagyon féltettem őket. Mindent megadtam nekik, szó szerint, minden oltást beadattam, a legjobb tápot-konzervet kapták és még színhúsokat is vettem nekik, halat stb. Szóval mire elérték az egyéves kort és felnőtt kaját akarok venni, akkor jöttem rá, hogy az egész zsebpénzem elfogyott, ami volt félretéve az évek során(13 éves vagyok). Szóval már csak az van, amit havonta kapok, ami nagyon kevés, így már amióta felnőttek, nem tudok nekik mindenből legjobbat megadni. Most Applaws helyett lidl/aldi/penny/tesco/interspar sajátmárkás szárazkaját kapnak, ugyaninnen legolcsóbb konzervet a gourmet/leonardo/cosma nedveskaják helyett és a húsok helyett rúd párizsit kapnak + ezeket főtt kajákkal egészítem ki.

A kölyökkori helyes táplálkozásnak hála óriási kandúrok lettek és az étvágyuk is hatalmas(3x esznek), ennek köszönhetően szegényeim nem is panaszkodnak a hirtelen minőség romlás miatt, de én nagyon szomorú vagyok. Tudom, nem kellett volna elcseszni annyi pénzt, hagyni kellett volna, de nem úgy sikerült:(

Szerintetek rossz gazdijuk vagyok emiatt?


2019. jan. 18. 20:27
1 2
 11/11 A kérdező kommentje:
Rendben. Köszönöm:)
2019. jan. 19. 16:54
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!