Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Elaltattam a macskáját?

Elaltattam a macskáját?

Figyelt kérdés

Tegnap találtam az árokban egy elütött macskát. A hátsó lábai, farka érzéketlenek voltak. Hazavittem, adtam neki fájdalomcsillapítót ma reggel első utam a dokihoz vezetett. Kiderült, hogy ketté tört a gerince, sem járni, sem üríteni nem tudott. Az orvos megnyomkodta a hasát és dőlt belőle a vér és a pisi. Az eutanáziát javasolta, én pedig kis hezitálás után igent mondtam rá. :(

Nemrég pedig meglett a gazdája, láttam Facebook-ján rengeteg képet a macskáról, látszik, hogy nagyon szerette. Ha tudom, hogy meglesz a gazdi, nem altatom el, de így meg olyan rosszul érzem magam. Nemsoká elmegyek hozzá, személyesen beszélni, de azt sem tudom mit mondjak. Olyan rossz, hogy helyette döntöttem a sorsáról. :(

Olyan szívesen megmondanám neki, hogy nem ér ennyit a csavargás, vigyázni kellett volna rá.



2019. júl. 9. 18:22
1 2 3
 21/24 anonim ***** válasza:
100%
Gerinctöréssel hogy mehetett volna el otthonról? Inkább a hapsi kitette az árokpartra, a lányoknak meg beadta, hogy elveszett?
2019. júl. 10. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/24 A kérdező kommentje:
Az első 2 lábával húzta magát a földön. Mikor megtaláltam, akkor is próbált menekülni.
2019. júl. 10. 17:15
 23/24 anonim ***** válasza:
100%

Tipikus ostoba szarràgó proli. Látja, hogy szenved, de a pénzt sajnálna rá, hogy orvoshoz vigye. Annyit már nem ér.

Lehet ha azonnal orvoshoz viszik, akkor még lett volna remény. Vagy legalább a több napos szenvedést nem kell àtélni.

Iszonyúan dühít, hogy ilyen barmok állatot tartanak. Szegény cica. 😭😭

Te nagyon jól cselekedtel kérdező. 🙏 Minden elismerésem, hogy segítettél rajta.

Beszaràs, hogy egy idegen hamarabb viszi orvoshoz, mint a saját gazda..

2019. júl. 11. 07:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/24 anonim ***** válasza:
100%

Most olvastam a történeted.

Bátor ember vagy. Légy büszke magadra, mert jól cselekedtel!:)

2019. júl. 18. 00:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!