Kezdőoldal » Állatok » Madarak » Dolmányos varjút lehet tartani...

Dolmányos varjút lehet tartani? Ha igen,kell hozzá engedély?

Figyelt kérdés
Városban lakom,ahol szinte minden sarkon van egy csapat..

2020. júl. 26. 19:12
1 2 3 4
 11/38 anonim ***** válasza:
100%
En is imadom a varjakat. Van,aki szoktam etetni hallal a szabadban es megismer,mindig megkeres. Legyszivesebben hazavinnek parat es ugy setalnek,h szallnak felettem.
2020. júl. 26. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/38 A kérdező kommentje:
10. Köszönöm! Háát társasházban lakunk és van hozzá egy bazinagy kert.Esetleg valami olyan állatot tudtok mondani ami ezekkel a feltételekkel tartható?
2020. júl. 26. 20:11
 13/38 anonim ***** válasza:
100%
Mi is tartottunk már varjút, de őt sérülten találtuk, hazavittük ellátni, aztán ottragadt nálunk, eléggé ragaszkodott. Az udvaron tartottuk. De ez már kb 20 éve volt.
2020. júl. 26. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/38 anonim ***** válasza:
100%
10. Vagyok. Igazából amíg kicsi elégneki egy doboz amiben kialakítod a fészket és abban kézzel etetetd. Ha megnől akkorára, hogy már mászkál meg kezd röpülni akár szabadon is eresztheted, ha fiókaként kézzel neveled akkor ragaszkodni fog hozzád és nem megy el. De mondom nagyon sokat kell vele foglalkozni ha bezárod megőrül. Veled elvan szabadon de a lakás szétszedi komolyan mondom.
2020. júl. 26. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/38 A kérdező kommentje:
14. Ez természetes,hogy foglalkozom vele,ha már elválaltam. Venni is lehet vagy kiesett fiókákat keressek?(Amit nem hiszem, hogy találok...)
2020. júl. 26. 20:21
 16/38 A kérdező kommentje:
Mert fészekből semmi képpen nem akarom kivenni.
2020. júl. 26. 20:32
 17/38 anonim ***** válasza:
100%
Venni nemtudom tudsz-e. Jófogáson láttam régebben dolmányost meg szarkát is de azok vadak voltak. Esetleg kisállat vásáron, piacon de nem hiszem ,hogy szelíd lesz. Különben költési szezonban nem nehéz talalálni. Csak abból szelíd kezes madár amit kézzel nevelsz föl.
2020. júl. 26. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/38 anonim ***** válasza:
100%

Én nem ajánlom. Ez csak az embernek jó, a madárnak nem! Nem tanul meg madárként viselkedni, élelmet szerezni, párt találni, túlságosan ember központú lesz, ami városban meg pláne nem jó. Aztán ha esetleg nem jön haza, akkor meg aggódhatsz érte, hogy mi történt vele. Mellesleg nagy hangú madár, amit lehet, hogy a szüleid nem viselnének el.

Miért nem engedik, hogy bent tarts állatot? Semmilyen állatot nem engednek? Hány éves vagy?

2020. júl. 26. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/38 anonim ***** válasza:
100%

Hullámos papagáj

Pinty

Ilyenek nem tetszenek?

2020. júl. 26. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/38 anonim ***** válasza:
10. Vagyok. Amúgy az előttem szólónak igaza van.
2020. júl. 26. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!