Kezdőoldal » Állatok » Madarak » Ez mi lehet a galamb lábán?

Ez mi lehet a galamb lábán?

Figyelt kérdés

[link]


[link]


Jártunk ma már galambdokinál nála rá is kérdeztem hogy mi lehet ez,nem mondta meg,inkább a törött lábával volt elfoglalva szegénynek.(Másik orvoshoz nem tudom elvinni ünnep miatt, legközelebb hétfőn tudom elvinni.)


A galamb talált szóval ötletem sincs mi baja lehet. Csak a lábán vannak ezek a dudorok és csak a tollatlan részen,kemények/száradtak,ha megnyomom nem fáj neki. Kloákája/csőre/szemkörnyéke/torka tiszta,először galambhimlőre tippeltem ezért bekentem neki betadinnal hátha valamit segít. Kezdő vagyok még sajnos, köszönöm a válaszokat.



2020. aug. 19. 23:27
 1/2 anonim ***** válasza:
100%

Lehet, hogy fagyási sérülés? Bár az valószínűtlen kánikulában. Esetleg valamilyen élősködő, vagy mycobaktérium? Gondolom nem lepra..

Az állatorvos jobban kellene tudja.

A betadin valószínüleg nem ront.

2020. aug. 21. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Köszi a választ. Élősködő biztosan nem mert ez a magából a bőréből jön ki kb mint egy szemőcs és kapott külső/belső elősködí írtót. Én elmúló galambhimlőre tippelek,Facebook csoportba is ezt mondták legtöbben. Ha minden igaz jövőhéten lehet vinni a lábàt műteni hátha valamit mond akkor a doki.
2020. aug. 21. 12:31

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!