Kezdőoldal » Állatok » Madarak » Mit tegyek a papagajom ala?

Mit tegyek a papagajom ala?

Figyelt kérdés
en ugy tudtam hogy nem kell oda semmi de azt hallotttam hogy az fontos.gondoltam hogy forgacsot de az allitolag nem a legjobb...elore is koszi
2009. jan. 16. 20:14
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Nekem nagyon rég voltak papagájaim, akkor még homokot használtunk, mert nem volt kapható ezerféle kisállat-kellék. Ma már szinte minden elképzelhetőt megtalálsz egy állateledeles-vagy kellékes boltban, és szerintem ott vannak madaraknak való "almok" is. Nézz körül a Fressnapf áruházban.
2009. jan. 16. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
39%

Egy mamagájt !


(bocsi!)


:DDD

2009. jan. 16. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%

én ezt tettem alájuk :


ugye a ketrecnek van olyan "alja" amit a rács alá lehet felkapcsolni, na abba a plasztikba tettem újságpapírt, rá homokot esetleg tehetsz forgácsot ( bár én azt sose tettem )

:D

remélem tudtam segíteni



amúgy ezt meg lehet oldani akármilyen ketrecnél/papgájnál

2009. jan. 16. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
29%

0 pont, nulla humorérzék!


jajj ez a sok savanyú ember istenem..

2009. jan. 16. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
83%
Újságpapír a legegyszerűbb és legolcsóbb. Összepiszkítja, kiveszed alóla, be az újat és már kész is. Nem potyog össze-vissza, nem folyik...(:
2009. jan. 16. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
83%
Én is mindég ujságpapirt tettem a papagájaim alá.az a legesgyszerűbb,és a reklámujság ingyenes is.
2009. jan. 17. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%

Szia!

Attól függ:ha olyan kalitkája van,aminek az alsó rácsa és a műanyag/fém/stb. tálca között van pár centi,akkor rakhatsz forgácsot is,nem lesz tőle baja,de arra számíts,hogy szét fogja szedni,ki fogja szórni.(nekem ilyen kalitkám van)Én régebben homokot,földet,forgácsot is használtam,de ma már csak újságpapírt.


Ha pedig "egyben van" az alsó rács meg a tálca,akkor leszitált homokot (készülj a "homokviharra"),leszitált földet (ez akkor a legjobb,ha kissé nedves,így nem tudja szétszórni annyira),vagy pedig direkt erre a célra szánt madárhomokot használj.Ezt állatkereskedésekben tudod megvenni!

2009. jan. 17. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
100%
Én újságpapírt teszek a papagájaim alá, és külön tálba hmkt hogy tudjanak benne tisztálkodni meg ilyenek.
2009. jan. 17. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
90%
bocsi elöbbi vagyok: homokot.
2009. jan. 17. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
100%
Homokot mindenképpen kell adni a madaraknak, mivel fontos az emésztésükhöz! Azt olvastam papagájos könyvekben és honlapokon, hogy ha nem kap homokot, zuzasorvadást kaphat, valamint a begyének sem tesz jót.
2009. febr. 25. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!