Kezdőoldal » Állatok » Madarak » Honnan lehet tudni ha a...

Honnan lehet tudni ha a papagájom terhes?

Figyelt kérdés
Nem tudom madaraknál hogyan mondják...
2011. jan. 8. 20:27
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
87%
Hát a madarak általában tojást szoktak rakni. Nem terhesek.
2011. jan. 8. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
74%
Bebújik az oduban és fészkelni készül. Egyébként a madarak tojást tojnak. Jó, tudom: a nyulak tojnak, a tehenek lilák.
2011. jan. 8. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim válasza:
74%
Jól vagy hogy a tehenek lilák?
2011. jan. 8. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
56%
Ikrákat rak xD
2011. jan. 8. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
66%
Minden panelben felnőtt gyerek így tudja: a tehenek lilák, a nyulak tojnak. A madarak meg terhesek.
2011. jan. 8. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
73%
És a "megszülető" kutyákat "babának" hívják.
2011. jan. 8. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%
Mielőtt tojást rakna sokat jár be az odúba. Nem tudom hogy tudod-e hogy ha tojásokat akarsz a madaraidtól akkor azelőtt fel kell készíteni a tojót a tojásra úgy hogy 1 hónapig minden héten egyre többet úgy hogy a 4.héten 4-5 alkalommal adsz nekik lágykaját(mindig annyit amennyit 30-60 perc alatt megesznek). Az 1 hónap után felrakod az odút és addig adod még nekik a lágykaját amíg meg nem jelenik az 1.tojás. Az első tojás után csak magot és vizet kapjanak. Miután kikelt az első fióka reggel és este kell nekik adni lágykaját újra.
2011. jan. 8. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 Beus35 ***** válasza:

Előttem szóló!!Olvastam amit írtál,és érdekel!

Mi a lágykaja??

Mert nálunk a tojás,túró,sajt nem megy,nem eszik!!

2011. jan. 9. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

A lágykaja általában főtt tojás és reszelt répa.

Ha nem eszik meg akkor próbáld meg előttük élvezettel csámcsogva enni például a tojást majd pár perc után tedd be nekik hátha megeszik.

Én a nimfámat úgy szoktattam rá a gyümölcsökre hogy napközben odamentem hozzá többször és adtam neki az ujjaim közé fogva egy szem fürtöst vagy valamilyen más kedvencét így megtanulta hogy ha adok neki valamit az biztos finom így az ujjaim közé fogott kis gyümölcs,zöldség darabkákat is megeszi de utána persze adok neki fürtöst is.

2011. jan. 9. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 Beus35 ***** válasza:
Köszönöm,megpróbálom!
2011. jan. 9. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!