Kezdőoldal » Állatok » Madarak » Egyszerűen nem tudom, hogy...

Egyszerűen nem tudom, hogy mit tegyek! HOgy kell ezt csinálni? Hullámos papagájról van szó. Seg. ítsetek!

Figyelt kérdés

Már lassan 4 hónapja hogy megvan Polly a hullámos papagájom.

Nem csinál semmit, nem csicsereg, nem repül sokat, csak ha nagyon muszáj és egész nap egy helyben ül. Enni eszik, de csak magot.

Nem értek a papagájokhoz, kérlek segítsetek. Hogy játszak vele, hogy foglalkozzak vele és hogy szoktassam 100%-osan magamhoz?? Vigyem vissza, és hagyjam az egészet??

Kérlek adjatok tanácsot, legfőképp az aki már volt hasonló helyzetben. Imádom az állatokat, de ez most nem megy!!

Mit csináljak annak érdekében hogy életvidám, és aktív papagáj legyen???


2011. jan. 24. 19:21
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
79%
Vegyél neki több cuccot etesd valahogy a kezedből... Nemtom nekem hörcsögöm van volt már papagájom is de mindkettő nehezen szokott hozzám..
2011. jan. 24. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
79%
Ki szoktad engedni a kalitkából? Szokott kapni zöldségeket?
2011. jan. 24. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 A kérdező kommentje:

Ki szoktam engedni persze!!

De mindig felszáll a képre ami a falon van, és ott ül!

Zöldséget nem eszik. Kapott már salátát répát meg almát de nem eszi meg!

2011. jan. 24. 19:43
 4/15 Beus35 ***** válasza:

Naponta több órát kell vele foglalkozni!

Sokat kell beszélni hozzá,látni fogod mikor figyel!!

Játékai vannak??

2011. jan. 24. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 Swenki ***** válasza:
100%
Szerintem, ha vennél neki egy párt akkor biztos, hogy sokkal élénkebb lenne a madár. De ha csak egyedül szeretnéd tartani, akkor biztosíts neki stressz mentes körülményeket, és próbáld meg mindenféle finomsággal kényeztetni, és előbb utóbb megkedvel.
2011. jan. 24. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 A kérdező kommentje:
Van két tükör és 3 rúd. Hogy játszak vele?
2011. jan. 24. 19:49
 7/15 anonim ***** válasza:
25%
Csengője van? :)
2011. jan. 24. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 A kérdező kommentje:
Igen, de egész nap egy helyben ül és semmit nem csinál. Nagyon kétségbe vagyok esve!!
2011. jan. 24. 20:32
 9/15 anonim ***** válasza:
100%

Nézd meg hogy hány lábon szokott ülni,aludni. Ha két lábon alszik akkor valószínűleg beteg.

Beszélj hozzá sokat és amennyire tudod etesd kézből. Esetleg játszhatsz le neki videókat amikben hullámosok csipognak hátha feldobódik az ismerős hangoktól.

2011. jan. 24. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
100%
vegyél mellé egy másikat. nekünk is depis volt az előző, vetünk neki társat, de megfézott szegány, és elpusztult :( (mostmár másik papagájunk van)
2011. jan. 25. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!