Kezdőoldal » Állatok » Madarak » Ha azt akarom, hogy a papagájo...

Ha azt akarom, hogy a papagájom beszéljen, tényleg be kell vágni a nyelvét?

Figyelt kérdés
2011. ápr. 9. 19:32
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
A saját nyelved vágd be te barbár, utána gondolkozz ilyeneken!
2011. ápr. 12. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 A kérdező kommentje:
Az utolsónak üzenem: ezt csak hallottam, és pont azért kérdeztem meg, hogy ne csináljak neki rosszat. Ez nem barbárság. Inkább először kérdezni, aztán szidni!!!!
2011. ápr. 12. 19:14
 13/13 anonim válasza:
Én úgy hallottam hogy az ARA papagájokat lehet a legkönnyebben megtanítani beszélni,de lehet tévedek.A Múltkor a NSIONAL GEOFRATIC Tv-n néztem és ott,mondták hogy ezek a papagájokat lehet tanítani beszélni.Bár előzőleg meg a Spektrumon meg egy tanulmányt végeztek,a hullámos papagájokkal,hogy milyen ügyesek.Az egyik hölgynek volt egy hullámos papagája és, meg mutatta hogy, a kedvence milyen tárgyat fog a csőrében, milyen színű, és miből van.Gondolok itt arra hogy azt mondta hogy,Fa kocka, és sárga.Tehát azért,lehet hogy a hullámos papagájok is okosak. A kérdezőnek üzenem,ha esetleg nézi a NATGET TV-t ott esetleg válaszokat kaphat iyen téren.
2011. ápr. 14. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!