Kezdőoldal » Állatok » Madarak » Ő az én nimfa papagájom....

Ő az én nimfa papagájom. Szerintetek Tojó, vagy hím? Lehetőleg szakértők! (kép lennt. )

Figyelt kérdés
[link]
2011. máj. 4. 11:03
1 2
 1/18 anonim válasza:
Nekem is van nimfa,ha jól látom ő egy hím.
2011. máj. 4. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:

Ő egy hím.

A tojónak nincs piros folt az "arcán".

2011. máj. 4. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim válasza:
lehet hogy az én tojóm volt mutáns,de neki volt az ercán folt.
2011. máj. 4. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
A tojó homloka, feje teteje, pofa- és toroktájéka szürkével kevert sárga, a fültájékon levő folt kevésbé élénk.(tehát van) Bóbitáján több a szürke.
2011. máj. 4. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:

Ahhoz képest hogy szakértőket kérdeztél az eddigi válaszolók közül egy ember tűnik annak.

Valamelyik hímnek,tojónak van valamelyikek nincs arcfoltja de az arcfolt meglétének/hiányának nincs köze a nemhez. Az arcfolt élénksége csak az 1 fészekaljból származó nimfáknál mérvadó.

A tojó feje,bóbitája szürkés a hímnek sárga de csak az ivarérett madaraknál lehet ezt nézni mert a fiatal hímekneknek is szürkés a feje.

Tehát a te nimfád 100% hogy hím mert sárga a feje és a farktollai is szürkék.

2011. máj. 4. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
Tudom,nem válasz a kérdésedre,de a tükröt távolítsd el a kalitkájából mihamarabb,nem tesz jót a madárnak!
2011. máj. 4. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 A kérdező kommentje:

szereti a tükröt, mert egyedül van. jó hatással van rá. tudom, hogy sok madárra nem, de ha elvesszük nem beszélget velünk annyit. mert nem az hohgy nézi magát, de mindig igazitja benne a tollait.beszélni hozzánk szokott... szereti a tükröt, és amikor elveszem töle, nem depisebb meg semmi . ugyan azt csinálja, csak annyi hogy szanaszét van a fején a toll.:) ilyet se nagyon láttam még, hogy a tükörbe szépíti magát :)


amugy köszönöm a válaszokat

2011. máj. 4. 14:33
 8/18 anonim ***** válasza:
Akkor vedd úgy,hogy meg se szólaltam. :D
2011. máj. 4. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 A kérdező kommentje:
Semmi baj. nem tudhattad. tudom rossz hatással szokott rájuk lenni, de azért nem veszem el, mert szereti, és mindig csinálja a séróját. gondolom ti se láttatok még nagyon ilyet :DDDD
2011. máj. 4. 14:41
 10/18 anonim ***** válasza:

Milyet? Hogy feláll a bóbitája? Azt hiszed, hogy csak neked van nimfád?

Akkor tartsd bent a tükröt nála, az előző csak jót akart, megfogadni semmit nem kell. De ha etetni kezdi, és öklendezi fel a tükörnek a kaját, akkor mindenképpen vedd ki, mert az egészsége mehet rá.


És egyébként hím.

2011. máj. 5. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!