Kezdőoldal » Állatok » Madarak » Milyen kalitka, felszerelés...

Milyen kalitka, felszerelés szükséges egy hullámos papagájhoz?

Figyelt kérdés
Mivel eddig még nem volt madaram, érdekelne, hogy mégis milyen/mekkora kalitkát vegyek, mik kellenek bele, és, hogy nektek mi a véleményetek a csengőről és a tükörről? Én alapvetően nem tartom jó ötletnek, de érdekel a tapasztaltabbak véleménye :)
2012. jan. 21. 11:37
1 2 3 4
 21/33 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat, jó ha így hallhatom azok véleményét akik már így megtapasztalták a csengővel és tükörrel járó problémákat :) Ezek után kétlem, hogy vennék neki csengőt vagy tükröt inkább valami fajátékot, ami mellett szintén nem unatkozik :)
2012. jan. 22. 14:23
 22/33 anonim ***** válasza:

jaaaaa én ugy értelmeztem a válaszod hogy ÉN feleslegesen irom le a "nagy hőstettemet" XDD

akkor sorry :))))

na ja amint látom vannak akik nem tudták igy nem csak a kérdezö járt jol.)

2012. jan. 22. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/33 anonim ***** válasza:
Ne csak 1 játékot vegyél neki. Minimum 4 kell neki de csak 2 vagy ha többet veszel mint 4 akkor 3 legyen egyszerre a kalitkában és 1-2 hetente cserélgesd őket így nem unja meg egyiket se.
2012. jan. 22. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/33 anonim ***** válasza:
Ja, nem, dehogy:) Bocsi, ha félreérthető voltam, abszolute nem úgy gondoltam, bár így visszaolvasva már látom, hogy félre lehetett érteni:)
2012. jan. 22. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/33 anonim ***** válasza:

Első válaszoló vagyok.

Az enyémek imádják a hintát.


De ne ilyen legyen, mert ez csak 1 ponton rögzített: [link]


Hanem pl ilyen:

[link]

2012. jan. 22. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/33 anonim ***** válasza:
Mi a baj az egy ponton rögzítéssel?
2012. jan. 22. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/33 anonim ***** válasza:

XDDDD

okéé akkor most mindneki sorolja fel hogy mi miért nem jo:) ez kezd érdekessé válni. szoval igen..miért is nem jo az egy ponton rögzitett? nekem is olyan volt sose volt baj vele:) nem esett le alvás közbe stb stb.

2012. jan. 22. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/33 anonim ***** válasza:
Nálam sem volt még vele semmi probléma, imádnak hintázni, mindannyiuknak van saját, külön, 1 ponton rögzített hintája, de mint mondtam, a tanulásra és a változtatásra mindig készen állok, ha az indoklás megfelelő és jól alátámasztott:) Ebben viszont még nem látom a káros hatást.
2012. jan. 22. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/33 anonim ***** válasza:

Az egypontos hinta jobbra-balra is imbolyog, nem csak előre-hátra.

Az enyémek utálták azt a hintát.

Olyan hintát veszel, amilyet akarsz.....

2012. jan. 25. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/33 anonim ***** válasza:
Azt tudjuk, hogy merre imbolyog a felfüggesztéstől függően, csak azt nem, hogy miért baj ez. Mondjuk, az én papagájaim toplistás kedvence az egy ponton függesztett hinta, pláne az, amivel pörögni is tudnak:) A Te példádból is látszik, mennyire különbözőek tudnak lenni:)Ki kell próbálni mindenféle játékot, az a tuti. De szerintem bajnak nem baj az egypontos sem.
2012. jan. 26. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!