Kezdőoldal » Állatok » Madarak » Milyen kalitka, felszerelés...

Milyen kalitka, felszerelés szükséges egy hullámos papagájhoz?

Figyelt kérdés
Mivel eddig még nem volt madaram, érdekelne, hogy mégis milyen/mekkora kalitkát vegyek, mik kellenek bele, és, hogy nektek mi a véleményetek a csengőről és a tükörről? Én alapvetően nem tartom jó ötletnek, de érdekel a tapasztaltabbak véleménye :)
2012. jan. 21. 11:37
1 2 3 4
 31/33 anonim válasza:
0%

nekem egyedül van a madár mert a társa sajnos eltávozott,

és olvastam hogy a madarak társas lényeg ha egyedül vannak hamar elpusztulnak,igy beraktunk neki egy tükröt és most azthiszi ott van egy papagáj,most vettünk neki egy műanyag papagájt ha azt onnan kiveszem úgy csiripel mintha bántanám szóval a papagájnak igen is jók ezek a nem élő dolgok. :]

2012. febr. 4. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/33 anonim ***** válasza:

Ne haragudj, de ezek nem jók. Ide olyanok írtak, akik már megtapasztalták, miért nem. Olvasd el, és légyszi, ne kapmányolj mellettük.

http://www.gyakorikerdesek.hu/allatok__madarak__1835063-volt..

Köszönöm.

2012. febr. 4. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/33 anonim ***** válasza:
Az enyémeknek olyan hintájuk van, ami csak egy nagy fakarikából és egy láncból áll :D Mindenfelé imbolyog, imádják, ezért ma vettem nekik egy sima hintát, ami szintén egy ponton rögzített, bár ez nem tűnik olyan jó murinak :)
2012. júl. 10. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!