Kezdőoldal » Állatok » Madarak » Mi lehetett ez?

Mi lehetett ez?

Figyelt kérdés
Most éjjel, kimentem mert a kutyák ugattak, és arra lettem figyelmes, hogy az egyik tyúkunk sikít( szó szerint, ilyet még nem hallottam), oda mentem 2-3 vascsővel, és felkapcsoltam a villanyt, ő ott feküdt az ajtónál félig nyitva volt a szeme, és kapkodta a levegőt, a többi tyúk körülötte állt, vannak patkányok mérgezzük is őket, vajon ők ölhették meg vagy valami a torkán akadt?
2012. febr. 23. 00:58
1 2 3
 11/24 A kérdező kommentje:
Jó, baromfiam már nincs meg, de egy ötlet van, patkány mérget evett, vagy medve támadás:S
2012. febr. 26. 00:56
 12/24 anonim ***** válasza:
LOl. :DDDD Róka kizárva, de medve az lehet... Nem vérszarvas volt? Könnyen felnyitja az ól ajtaját az agancsaival, majd elkezdi taposni a tyúkot!
2012. febr. 26. 01:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/24 anonim ***** válasza:

görény volt valószínűleg, ha nem kamu a kérdés

a görény az ugyanúgy megjelenik a kisvárosokban mint a patkány vagy egér

2012. febr. 26. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/24 anonim ***** válasza:
Igen, valószínűleg medve volt, de a róka és egyéb kistestű állatok kizárva. Innentől kezdve biztos vagyok benne hogy kamu ez az egész, vagy nagyon hülye vagy, ne is haragudj.
2012. febr. 27. 03:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/24 A kérdező kommentje:
Nem kamu, de már megvan mi volt.
2012. febr. 28. 19:16
 16/24 anonim ***** válasza:

Képzeljük..

Na de, mi volt, "ki" volt végül a tettes?

2012. febr. 28. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/24 A kérdező kommentje:
Patkány méreget ejtett el egy patkány, mivel a tyúk mell és hasi részén fel volt dagadva, és az erek is elpattantak a végbélnyíláson, annó fél éve egy kisebb csirkét fogott meg a patkány de annak a fejét vitte, ehhez hozzá se nyúlt, a vért meg nem szívhatta ki senki mivel, nem volt sérülés nyom a nyakán.
2012. febr. 28. 20:32
 18/24 anonim ***** válasza:

Hát ez nem semmi! :-O

Érdekes, hogy a patkányméreg így hat a tyúkra... pláne olyan kevés is.

2012. febr. 28. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/24 anonim ***** válasza:
Ezt ki állapította meg? Állatorvos legalább, vagy vagy valamelyik falu birkája?
2012. febr. 29. 00:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/24 A kérdező kommentje:
Falusiak dugták össze fejüket!:D Amúgy igen, a patkányméreg kiszárítja az állatot, illetve a durvább szerektől lehetnek olyan súlyos belső vérzései, hogy abba hal bele "szegény".
2012. febr. 29. 17:20
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!